You are here:Start>Forum>View the posts of kudan

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » kudan
  • » Profile

Posts

Posts

Mar-07-2018 9:17:26
Category: Forum

Potrafisz mi powiedzieć, czym on się różni od innych nadajników/lokalizatorów?
O zastosowaniach to ja czytałem i u mnie też to się przyda ze względu na dorosłe dziecko, które od czasu do czasu bierze samochód. Nie chodzi o to, że chcę kontrolować. Po prostu wiem, że jeśli wsiądzie do auta wiedząc, że ma nadajnik, to nie będzie głupieć.
W sumie teraz chcę wybrać tylko najlepszy w rozsądnym budżecie.

Mar-06-2018 9:16:56
Category: Forum

A jaki masz konkretnie nadajnik? Chciałem pogadać o tym z jakimś policjantem, ale nie bardzo mam z kim.
Ktoś z was ma na co dzień do czynienia z takimi tematami?

Mar-01-2018 9:28:28
Category: Forum

Pytanie takie jak w temacie. Czy nadajnik GPS ma sens?
Czy jest w stanie cokolwiek załatwić? W sensie - czy w przypadku kradzieży złodziej i tak nie usunie tego nadajnika? Macie może jakieś doświadczenia ze swojego otoczenia?

Aug-01-2017 11:43:13
Category: Forum
Forum: Ogólne

CarsCare zrobiło mi wycenę - na taką kwotę byłem przygotowany. Jeszcze po południu będę w jednym miejscu dla porównania, ale ogólnie to zobaczyłem i usłyszałem - odpowiada mi. O ile gdzieś pozytywnie nie zaskoczą, to pewnie tutaj podziałamy. Zależy nam na tym, żeby to było porządnie wykonane.

Jul-27-2017 12:26:03
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ok, podjadę tam. Ale może chociaż ktokolwiek napisał ile płacił w swoim przypadku za ogarnięcie tematu? Nie chce mi się wierzyć, że nikt nie usuwał rys. A jeszcze z innej beczki - jak rozumiem, to jest trwały temat, tak? Jedna operacja i ślady nie wyjdą po jakimś czasie np. pod wpływem mrozu czy czegoś innego? Może i pytanie naiwne, ale też nie mam doświadczenia ;-)

Jul-25-2017 12:14:58
Category: Forum
Forum: Ogólne

Czy głębokie rysy, widoczne z daleka gołym okiem, są do usunięcia bez malowania całego elementu? Oczywiście zależy mi na tym, żeby to wyglądało naturalnie. Da się wyeliminować samą rysę bez dodatkowych kombinacji? Interesuje mnie Poznań.

Feb-26-2014 7:30:22
Category: Forum
Forum: Ogólne

Dobra, wystarczy, nie ma sensu dalej kombinować. Kupię ten wydech od Ferroz. W sumie to szukam po sieci innych opcji, ale niczego sensownego nie znajduję. Zostajemy przy tłumiku Ferroz, jeszcze dziś zamówię. A ewentualne wyzwiska/pochwały za kilka miesięcy, kiedy będę w stanie ocenić czy wszystko śmiga tak, jak śmigać powinno. Niech mi chociaż przetrwa te kilka lat na pokładzie.

Feb-24-2014 7:20:59
Category: Forum
Forum: Ogólne

Wklepuje w internet kolejne nazwy producentów, ten Ferroz wygląda dobrze. Tylko nie rozumiem jednego - znalazłem na jakiejś tam stronie opcję zakupu tłumika pod moje auto. Ale cały ten tłumik jest podzielony na części, ma jakieś elementy montażowe. Czy mechanik nie skasuje mnie za to dodatkowo? Tutaj nie chodzi o wypasione i drogie auto, tylko coś wiekowego ;-)

Feb-20-2014 11:03:58
Category: Forum
Forum: Ogólne

Problem w tym, że nie mam żadnego mechanika z polecenia, a jeśli zapytam tutaj o polecanych z Czewy to zaraz każdy zacznie chwalić siebie. Ci u których byłem, zdecydowanie rozczarowują. A można jakieś konkretne polskie marki? Tak żebym miał możliwość samodzielnego porównania cen i parametrów?

Feb-18-2014 11:34:31
Category: Forum
Forum: Ogólne

Panowie - podobny problem. Honda Civic, ma 8 lat, wygląda na to, że tłumik też.
Co kupić na wymianę? Oryginał odpada, jakiś zamiennik. Nie mogę sobie pozwolić na szałowe wydatki.
Wystarczy jeśli nowy tłumik przetrwa kilka lat. Propozycje?

  • Index
  • » Users
  • » kudan
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top