You are here:Start>Forum>View the posts of franek4

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » franek4
  • » Profile

Posts

Posts

Mar-06-2018 17:13:11
Category: Forum

Ten - https://sklep.bezpiecznarodzina.pl/13-m … g-pojazdow
I też miałem go z polecenia. To akurat nie jest wielki koszt i moim zdaniem się opłaca.
Nie chodzi tylko o kradzież. Mało prawdopodobne, żeby ci się nie przydało, albo nie działało.

Mar-04-2018 19:35:13
Category: Forum

Nie wiem czy usunie, pewnie złodzieje też są różni. Ja mam lokalizator GPS w aucie - dodatkowe zabezpieczenie.
Wiem, że kolega w ten sposób odzyskał auto, ale jemu je ukradł jakiś dzieciak.
Jak to wygląda w przypadku "profesjonalistów" to nie mam pojęcia.

Aug-01-2017 19:04:31
Category: Forum
Forum: Ogólne

Śmiało porównuj, tylko pamiętaj, żebyś nie wybierał innej oferty dlatego, że jest o 10 proc. tańsza.
Porównuj przede wszystkim jakość realizacji i to, co ci powiedzą inni klienci tej firmy.

Jul-28-2017 23:02:18
Category: Forum
Forum: Ogólne

Możesz ewentualnie zapytać w kilku miejscach, a usługę wykonać tam, gdzie stawka będzie dobra, a opinie pozytywne.
Nie, nic nie ma prawa się zmienić pod wpływem temperatury - bez względu na to, jaka ona będzie.
To jest raczej trwały zabieg.

Jul-26-2017 18:03:42
Category: Forum
Forum: Ogólne

Wszystko jest do zrobienia, nikt ci nie powie na podstawie opisu za ile i jaki będzie efekt.
W Poznaniu masz CarsCare - możesz wysłać zdjęcia, ale w sumie najlepiej wybrać się na miejsce...
Ocenią ci czy to będzie do zrobienia i za ile.

Feb-25-2014 20:14:49
Category: Forum
Forum: Ogólne

Mechanikowi będzie nawet wygodniej... Bo jeśli okazało by się, że z tłumikem w jednym kawałku byłoby coś nie tak, to mógłby cię skasować nawet na tysiaka za dopasowanie.
A tak zamkniecie się w koszcie wymiany i zakupu tłumika. Oczywiście mnie nie musisz wierzyć, możesz pytać mechanika - to on przecież wycenia usługę.

Feb-23-2014 11:40:18
Category: Forum
Forum: Ogólne

No to możesz ewentualnie z góry nastawić się na Ferroz. Kojarzysz nazwę? Polski producenta, mają raczej tłumik pod każde auto.
Ze spraw istotnych - tłumik optymalnie zamówić z netu, jest podzielony na części. Doświadczenia własne - w kilka lat nie pojawiła się rdza, nie zwiększył się poziom hałasu.
Nic nie odpada, więc generalnie oceniam pozytywnie. Raczej nie szukam po najbardziej znanych markach, lecz po dobrych cenach i pewnych producentach.
Podobnie było przy każdej innej naprawie.

Feb-19-2014 17:49:36
Category: Forum
Forum: Ogólne

Popatrz po polskich firmach. Moja ostatnia chińska propozycja, która zaoferował mi mechnik kosztowała grosze ale po roku już rdzewiała.
Na tłumiku się nie oszczędza, chyba że lubisz kiedy słychać cię kilometr dalej. Kolejny zakup już się trzyma.
Najlepiej niech ci podpowie mechanik, a później zamów to z sieci. Zwyczajnie będzie taniej.

  • Index
  • » Users
  • » franek4
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
13

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top