You are here:Start>Forum>View the posts of Włodas

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Włodas
  • » Profile

Posts

Posts

Jul-16-2014 8:40:39
Witam wszystkich !
Category: Forum
Forum: DAIHATSU

Dzięki Koledzy za zainteresowanie !! Kontaktowałem się z warsztatem i ten co montował silnik mówił, że gdzieś pod kolektorem był taki czujnik z zerwanym drucikiem i go lutował i może on nie funkcjonować poprawnie. Powiedział, że to zielony czujnik z jednym przewodem, ale nie mogę tego dostać, nawet nie wiej, jak to wygląda i o co fachowo pytać...."czujnik czego...???" Mechanik stwierdził, że jak przyniosę taki czujnik, to go wymieni. Sprawdzić nie mają w tym warsztacie możliwości. Na komputerze nie był sprawdzany, bo nie mają w mojej okolicy programu...? Jak macie gdzieś w okolicy Sochaczewa komputerowca, co to sprawdzi to podjadę...dalej też podjadę.

Jul-15-2014 9:45:26
Witam wszystkich !
Category: Forum
Forum: DAIHATSU

Witam wszystkich ! Jestem nowym na forum i świeżym użytkownikiem Ferozy. Problem polega na tym, że po remoncie silnika Fercia z rana odpala, lecz po sekundzie, dwóch gaśnie i muszę kręcić trochę i odczekać i po jakimś czasie odpali. Podczas próby uruchomienia na wymuszonym lpg odpala od razu. Jak już się rozgrzeje to problem z odpalaniem znika...do następnego ranka..:-P Kolega mechanik wśród innych różnych opinii domniema, że to kwestia czujnika temperatury silnika, który nie daje sygnału na komputer o uruchomieniu ssania....??? Proszę o wskazówki, uważam, że tutaj Koledzy będą kompetentni, bo z pewnością "przerabiali" podobne objawy . Z góry dziękuję !! Przepraszam, za może niezbyt fachowe określenia, ale jak wspomniałem jestem na obecną chwilę w kolorze Eko...:-( 

  • Index
  • » Users
  • » Włodas
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top