You are here:Start>Forum>View the posts of Shakal85

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Shakal85
  • » Profile

Posts

Posts

Oct-19-2018 23:29:44
Category: Forum
Forum: MINI

Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I dość ekonomiczne.  Ale nie dla mnie, linia samochodu mi nie pasuje, ogólnie cały design, czyli na zasadzie jak dadzą za free to wezmę, jakbym miał kupić, wybiorę inny.

Oct-19-2018 23:27:14
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Masser wrote:


inna sprawa, że używany alternator do Tico kosztuje jakieś 50zł, powiedz gościowi, żeby odżałował kasę i problemu nie będzie, jak chce sprzedać auto to chyba warto.

Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie groszowa sprawa:)

Oct-19-2018 23:23:03
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę, to jak wyposażymy auto to w końcu nasz własny wybór. Mogę co najwyżej doradzić lub odradzić. Ja jeżdżę na wielosezonówkach już drogi rok, posiadam dokładnie takie Titlehttps://www.continental-opony.pl/samochod/opony/allseasoncontact na mokrej jezdni nie ma w ogóle problemów z hamowaniem, na zaśnieżonej- gdy śnieg przymarznięty auto też się nie buja ani nie ślizga za bardzo- jak na zimówkach.Niemniej jednak jedne opony drugim nie równe, ani całoroczne całorocznym, ani zimowe zimowym. Prawda wychodzi w praniu.

Oct-19-2018 23:22:59
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę, to jak wyposażymy auto to w końcu nasz własny wybór. Mogę co najwyżej doradzić lub odradzić. Ja jeżdżę na wielosezonówkach już drogi rok, posiadam dokładnie takie Titlehttps://www.continental-opony.pl/samochod/opony/allseasoncontact na mokrej jezdni nie ma w ogóle problemów z hamowaniem, na zaśnieżonej- gdy śnieg przymarznięty auto też się nie buja ani nie ślizga za bardzo- jak na zimówkach.Niemniej jednak jedne opony drugim nie równe, ani całoroczne całorocznym, ani zimowe zimowym. Prawda wychodzi w praniu.

Oct-19-2018 23:14:32
Category: Forum
Forum: Ogólne

Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na emeryturze trzymają się całkiem nieźle. Sam  mam jeszcze 323 C z 1996 r, oczywiście trochę doinwestowana ale śmiga. Można kupić za ok 2 tys zł nawet.

Oct-19-2018 23:11:18
Category: Forum
Forum: Ogólne

Można spróbować skorzystać z takiej usługi lub po prostu czekać- w końcu wywietrzeje heh.

Mar-27-2015 23:14:01
Category: Forum
Forum: Ogólne

Takie rozwiązanie to szansa dla osób, które nie chcą aby zakup samochodu był dodatkowym obciążeniem finansowym lub po prostu nie mogą sobie pozwolić na nabycie auta od ręki czy w tradycyjnym kredycie. Trzeba oczywiście wybrać uczciwą firmę do współpracy. Podobną ofertę ma teraz J&J Group- 600 km z reklamą na aucie,zarobek 600 zł, za co od razu spłacana jest rata. Umowa opiewa cały okres kredytowania. Firma ma dobrych reklamodawców (duże korporacje, banki), więc myślę, że warto wziąć pod uwagę program "600 za 600".

  • Index
  • » Users
  • » Shakal85
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top