Jesteś tutaj:Start>Wydarzenia>Dodaj Wydarzenie>Dodaj Wydarzenie
Dodawanie wydarzeń z frontendu jest zablokowane.

Tytuł, kategoria, opis

 Wpisz tytuł wydarzenia i wybierz kategorię. Sugerujemy, aby tytuł był zwięzły i nie zawierał niepotrzebnych informacji, które można dodać w opisie.

Kategoria powinna jak najbardziej odpowiadać rodzajowi wydarzenia

Dodaj opis wydarzenia. W opisie staraj się zawrzeć jak najwięcej informacji o wydarzeniu, aby zachęcić użytkownika do wzięcia w nim udziału.

Adres i Lokalizacja

Wpisz lokalizację, np."Hala Arena w Poznaniu".

Jeśli wybrałeś lokalizację z listy lokalizacji adres pojawi się automatycznie. W innym przypadku dodaj adres lokalizacji według następującego formatu: ulica + numer "przecinek" kod pocztowy + miejscowość "przecinek" kraj. Przykład: Wyspiańskiego 33, 60-750 Poznań, Polska.

W przypadku braku dokładnego adresu podaj tylko miejscowość. Prawidłowy format to: miejscowość "przecinek" kraj. Przykład: Poznań, Polska.

Jeśli podany adres jest poprawny zostanie on wyświetlony na mapie po prawej stronie. Jeżeli znacznik lokalizacji adresu na mapie nie jest zgodny ze stanem rzeczywistym, można zmienić położenie znacznika przeciągając go w odpowiednie miejsce na mapie.

Data wydarzenia

Należy określić datę wydarzenia. W przypadku, gdy wydarzenie trwa więcej niż jeden dzień należy zaznaczyć box "Dodaj datę zakończenia" i wybrać datę zakończenia wydarzenia.

Bilety

Podaj cenę biletu na wydarzenie. W przypadku, gdy liczba miejsc jest ograniczona prosimy określić liczbę dostępnych biletów. Jeżeli wstęp na wydarzenie jest wolny prosimy nie wypełniać pola "Cena biletu".

SPRZEDAŻ BILETÓW

Jeśli chciałbyś prowadzić sprzedaż biletów przez nasz serwis, prosimy o kontakt na adres info@mojabryka.pl w celu dopełnienia kwestii formalnych dystrybucji biletów.

Początek strony