You are here:Start>Forum>View the posts of bober

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » bober
  • » Profile

Posts

Posts

Oct-01-2014 18:58:05
Category: Forum
Forum: Ogólne

Z nowych to Toyota IQ.

Jul-24-2014 21:53:47
Category: Forum
Forum: Ogólne

Historię tego gościa możecie już sobie znaleźć w internecie. Potwierdziło się to że ma coś nie tak z głową. Na pierwszy rzut oka wydaje się całkiem normalny dopiero w trakcie czytania wychodzą pewne kwiatki. Być może zniszczyła go praca w korporacji, gdzie pracował już dłuższy czas.

Nigdzie nie ma połączeń z idiotą z Warszawy, tak więc trop autora błędny. Ale może gdzieś tam w Polsce ktoś inny go naśladuje ale medialne to jeszcze nie jest więc jest cisza.

Jun-11-2014 18:48:33
Category: Forum
Forum: Ogólne

Najgorsze jest to że jego rodzice pewnie są powiązani z naszą palestrą i chłopaczek ma wszystko głęboko gdzieś. Nic mu nie będzie. Politycy oczywiście teraz głośno krzyczą "koniec z pobłażanie", "żarty się skończyły" itp. ale miesiąc później będzie dalej tak jak jest i żadne zmiany w prawie nie zostaną wprowadzone. Oczywiście będzie cisza do następnego momentu i tak historia będzie się powtarzać. Podobnie jak z kibolami. Ile to już razy nasz jaśnie oświecony premier mówił "żarty się skończyły". I co? I nic. Jak było tak jest.

Jest na to jedno lekarstwo. Należy przeprowadzić weryfikację całego naszego wymiaru sprawiedliwości. Należy zrobić to, co powinno być zrobione 25 lat temu, ale poprzez zdradę przy okrągłym stole nie zostało zrobione. I teraz płacimy za to "wszyscy".

No właśnie nie wszyscy. Bo jest grupa oligarchów polskich którzy z takiego stanu rzeczy są zadowoleni bo im się to opłaca.

W normalnym państwie prawa ten dureń za kółkiem zostałby obtoczony przez parę radiowozów a następnie wywleczony z samochodu i posadzony na 48h a rozprawa i wyrok skazujący byłby do miesiąca czasu.

Ale w Polsce policja boi się tak postąpić bo bandyci mają więcej praw niż ta biedna policja. W ich mniemaniu lepiej odpuścić, po co sobie problemy robić jak gostek i tak nie zostanie nawet skazany.

Dopóki nie będzie reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce, dotąd nie zacznie się w Polsce lepiej żyć. I nie mam tu na myśli tylko sytuacji na drogach ale wszystkie aspekty życia w tym kraju.

Pozdrawiam

Jun-09-2014 18:08:38
Category: Forum
Forum: SEAT

Jeśli miałbym wybierać tylko pod względem wyglądu to brałbym Leona. Golfy nigdy nie były "urodziwe". Co do silnika to musisz sobie odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie. Ile KM będziesz robił?

Jun-09-2014 18:02:13
Category: Forum
Forum: Ogólne

No nie, aż musiałem się zarejestrować bo nie mogę zdzierżyć jak ktoś publicznie twierdzi że "polacy" są najlepszymi kierowcami. Jak mówił klasyk: "Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam". Jak ktoś tą bandę chamów i cwaniaków która jeździ w Polsce po drogach może nazwać "dobrymi kierowcami", no jak. Taka osoba która tak twierdzi albo jest jednym z tych debili albo jest jednym z tych cwaniaków albo nawet nie ma prawa jazdy i siedzi cały czas w domu.
Napiszę jeszcze raz. Nie ma w całej Unii większych debili i cwaniaków niż polscy kierowcy.

Pozdrawiam.

  • Index
  • » Users
  • » bober
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
38

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top