You are here:Start>Forum>Forum>MINI>Seria Countryman co myslicie?

Forgot password? | Forgot username?

Seria Countryman co myslicie?

Re: Seria Countryman co myslicie?

Z częściami jest taki problem, że nikt nic nie wie. Poza ASO mechanicy raczej nie znają tych samochodów. Części są stosunkowo drogie bo jest ich mało. Zamienników też wiele nie ma. Jak pytałem w moje okolicy części można dostać tylko jako odkup z ASO więc trzeba się liczyć z marżą. O ile wiem, to w dużych miastach są już sklepy gdzie można kupić części omijając ASO i są one znacznie tańsze ale nadal do tanich nie należą.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Seria Countryman co myslicie?

No właśnie ja tez nic nie znalazłem na internecie o częściach i to mnie martwi, wszystko jakieś mało konkretne. Doczytałem się jednak że to auto jest dość nisko osadzone i trzeba uważać na wysokie krawężniki czy górki bo łatwo o uszkodzenie. Troche to dziwne jak na takie auto?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Seria Countryman co myslicie?

Nisko osadzony to jest Mini One a Countryman takich problemów nie ma bo prześwit jest spory jak na takiego miejskiego suvka. Skoro produkcja BMW to części będą swoje kosztował, a co do awaryjności to jak czytałem opinie o Mini One to się bardzo zdziwiłem ponieważ ludzie zachwalają to auto pod niebiosa, może BMW bardziej przyłożyło się do Mini niż do innych modeli.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Seria Countryman co myslicie?

A może jest tak, że ci co kupili boją się mówić źle o tym aucie bo rynek zbytu jest niewielki. Auto na rynku jest od 2001 więc jest stosunkowo świeże. W Polsce dwunastoletni samochód to prawie nówka. Rzucone było hasło Multipla. Moim zdaniem te auta podzielą los włoskiego minivana. Jedni będą ja kochać inni nienawidzić. Tych samochodów nie kupuje się ot tak sobie. Idziesz po ulicy i wpadasz na pomysł kupie Multiplę albo Mini One, to nie Golf, Passat czy A4. Te auta kupuje się z jakiegoś konkretnego powodu a potem cierpi, płacze ale kocha.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Seria Countryman co myslicie?

To auta dla tych co mają trochę luzu i szukają samochodu o oryginalnym wyglądzie. Jak ktoś kupuje Multiple albo Mini to często na całe życie bo po prostu podoba mu się wóz i tyle. Wydaje mi się że takie oryginalne auta są odpowiedzią na nudę na naszych drogach i bardzo mnie to cieszy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Seria Countryman co myslicie?

Ja spotkałem się z taką dość ciekawą opinią, że autami tego typu nie ma się co ekscytować bo ich budowa to wynik bezpłodności i pazerności producenta. W skrócie: jest tak jak z remakiem filmu, ten kto się za nie bierze, rzadko ma pomysł jak zrobić ten film lepiej ale wie, że sam tytuł może zdziałać cuda. Z drugiej strony te samochodu w kwestiach estetycznych wiele wprowadzają na szary, smutny rynek więc są bardzo potrzebne ale należy wziąć w nawias całą historię i rozpatrywać je jako zupełnie nowy twór.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Seria Countryman co myslicie?

Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I dość ekonomiczne.  Ale nie dla mnie, linia samochodu mi nie pasuje, ogólnie cały design, czyli na zasadzie jak dadzą za free to wezmę, jakbym miał kupić, wybiorę inny.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There is 1 guest and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top