You are here:Start>Forum>View the posts of Lenox

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Lenox
  • » Profile

Posts

Posts

Jul-05-2013 20:33:07
Category: Forum
Forum: MINI

No właśnie ja tez nic nie znalazłem na internecie o częściach i to mnie martwi, wszystko jakieś mało konkretne. Doczytałem się jednak że to auto jest dość nisko osadzone i trzeba uważać na wysokie krawężniki czy górki bo łatwo o uszkodzenie. Troche to dziwne jak na takie auto?

Jul-05-2013 17:00:08
Category: Forum
Forum: MINI

A wiecie jak sprawa z częściami wygląda? Jakie pasują od BMW tylko? Jeśli tak to ceny są kosmiczne i to może odstraszać klientów.

Jul-01-2013 15:41:24
Category: Forum
Forum: MINI

Ja tez mam taka fazę ale i tak teraz to tylko pomarzyć moge bo ceny jak z księżyca. Zastanawiam się jak to jest z awaryjnością bo swojego czasu dużo się mówi o tym że BMW schodzi na psy. Jak sprawa części i ich ceny? Brak info na ten temat.

Jun-30-2013 18:55:22
Category: Forum
Forum: MINI

Witam, miałem okazję ogladac najnowszego "terenowca" Mini  - Countryman i powiem wam że zakochałem sie w tym aucie. Super oldskulowe wnętrze, wygodne fotele, sporo miejsca dla pasażerów i na bagaż, no rewelka. Cena wysoka ale może za kilka latek już można będzie kupić używkę taniej. Wiecie coś więcej na ten temat? Jakie spalanie, awaryjność? 1,6 silnik benzynowy o mocy 218KM robi wrażenie.

Jan-13-2013 15:57:45
Category: Forum
Forum: Ogólne

Widzę, że kolega Krzysiek jak zwykle pełen zrozumienia i współczucia dla płci przeciwnej...

Nov-28-2012 18:10:33
Category: Forum
Forum: AUDI

niestety nie wiem

Nov-28-2012 18:00:52
Category: Forum
Forum: AUDI

to może być synchronizator 1 i 2 biegu, bo to raczej nie wybierak... radzę sprawdzić synchronizator

Nov-28-2012 17:45:34
Category: Forum
Forum: AUDI

a kiedy ostatnio olej w skrzyni wymieniałeś?

Sep-17-2012 17:29:11
Category: Forum
Forum: ŁADA

na gospodarkę jak się patrzy, nikt nie zwróci uwagi i pomyśli, że to kolejna maszyna rolnicza.

Sep-12-2012 19:15:29
Category: Forum
Forum: SAAB

Witam Forumowiczów! Jestem tu nowy, ale mam nadzieję, że wkrótce poznam innych fanów Saaba! nowyt/smile Mam taki mały problem i liczę na pomocne rady. Otóż, jestem właścicielem Saaba 93 i ostatnio naszło mnie na pewne zmiany. Myślałem nad wrzuceniem xenonów hid, na allegro jest dość duży wybów w rozsądnej cenie. Nie wiem jednak, czy ten zestaw sie sprawdzi, chodzi o to, żeby nie wydać na marne pieniędzy. Szkło jest tu falowane i też się zastanawiam, czy nie będzie jakiś dodatkowych problemów np. z oślepianiem innych kierowców itp. Ktoś zna się na tych zestawach?

  • Index
  • » Users
  • » Lenox
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top