You are here:Start>Forum>Forum>SEAT>Toledo i problem z nawiewem

Forgot password? | Forgot username?

Toledo i problem z nawiewem

Toledo i problem z nawiewem

Dzień dobry Wszystkim  nowyt/goodbye  Jestem nowym użytkownikiem, a moje auto to Seat Toledo 2.0 diesel z 2006. Mam problem z prawym nawiewem, nie wydobywa się z niego powietrze, jakby był zupełnie zatkany. Wszystko pracowało jak należy do czasu kiedy pojechałem nabić kilmę kilka dni temu.Nie wiem czy to mogło mieć z tym związek? Może coś zostało uszkodzone?
Proszę o pomoc i Pozdrawiam

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Toledo i problem z nawiewem

Ja bym Ci radził w pierwszej kolejności pojechać do tego zakładu gdzie robiłeś klimę i zapytać o zakres wykonanych prac. Jak się za to zabierzesz sam a okaże się, że to oni coś uszkodzili to będziesz na własny koszt musiał to naprawić. Jeśli jednak uszkodzenie nie powstało w wyniku ich działania to otrzymasz diagnozę. Tak czy tak radziłbym do nich podjechać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Toledo i problem z nawiewem

Dziękuję za odpowiedz, samo nabijanie klimatyzacji nie ma prawa uszkodzić nawiewu, chyba że coś poknocili... Chyba będę musiał zrobić jak mówisz, mam nadzieję, że mnie nie spławią.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Toledo i problem z nawiewem

Przy nabijaniu ciężko jest coś zepsuć ale z drugiej strony nie wiadomo co robili. Ogólnie to w nawiewach nie ma co się zepsuć a kwestię syfu załatwia filtr kabinowy, zatem zapchanie jest praktycznie niemożliwe. Napisz jeszcze czy to jest klimatronik czy klima manualna.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Toledo i problem z nawiewem

Manualna, myślałem że może coś tam wepchali i zatkali mi ten otwór, albo może jakiś przewód od nadmuchu odłączyli, nie wiem czy coś takiego jest? Pojadę w poniedziałek do zakładu i powiem co się stało.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Toledo i problem z nawiewem

Witam ponownie, byłem wczoraj w zakładzie gdzie nabijali mi klimę. Facet, co robił moje auto powiedział, ze nie ma takiej fizycznej możliwości, żeby on coś zepsuł, bo nic przy nawiewach nie dłubał. Popatrzył w auto i rozłożył ręce. Czyli wróciłem do punktu wyjścia. Macie jakieś pomysły co się mogło zepsuć?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Toledo i problem z nawiewem

Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko wybebeszyć wnętrze. Nie znam innej metody sprawdzenia nawiewów. Kiedyś kolega miał podobny problem. Próbował wtedy przedmuchać sprężonym powietrzem, druty tam ładować itp. Skończyło się na tym, że rozebrał pół samochodu i dopiero znalazł usterkę.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top