Jesteś tutaj:Start>Forum>Forum>HYUNDAI>Accent kopci na siwo

Zapomniałeś hasła? | Zapomniałeś nazwy użytkownika?

Accent kopci na siwo

Accent kopci na siwo

Witam wszystkich fanów Hyundaiów nowyt/smile Ostatnio kumpel jadąc za mną zauważył, że mocno mi dymi z rury wydechowej. Jest to szary dym. Rano jak go odpalę to wszystko jest ok tylko jak się rozgrzeje to zaczyna kopcić. Na zwykłą parę wodną to mi to nie wygląda nowyt/sad Ma ktoś jakiś pomysł co powoduje to kopcenie?

Administrator wyłączył możliwość pisania postów przez niezalogowane osoby. Proszę się zalogować lub zarejestrować aby kontynuować.

Re: Accent kopci na siwo

Jesteś pewny, że to szary dym a nie czarny? Warto byłoby sprawdzić poziom oleju i płynu chłodzącego czy aby nie ubywa, tak na wszelki wypadek. Według mojej wiedzy to taki szary dym świadczy o zbyt bogatej mieszance spalanej przez silnik. Często towarzyszy temu dość silny zapach spalin. Jak u Ciebie nie występują żadne z  wyżej wymienionych objawów to może ten typ tak ma. U mnie też występuje dość obfite dymienie ale zaraz po odpaleniu a później ustaje.

Administrator wyłączył możliwość pisania postów przez niezalogowane osoby. Proszę się zalogować lub zarejestrować aby kontynuować.

Re: Accent kopci na siwo

Sprawdź poziom płynów jak radzi kolega, może ci poszła uszczelka pod głowicą lub głowica (powinno wyraźnie ubywać płynu)

0 gości czyta ten temat 0 użytkowników czyta ten temat

Informajce

Statystyki

Wszystkich tematów:
955
Wszystkich ankiet:
0
Wszystkich postów:
6105
Użytkownicy

Ogólnie:
559
Ostatnio dołączył:
Shakal85
Obecnie online:
0
Gości online:
12

Online: 
Brak użytkowników online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Paź-19-2018 23:29:44
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Paź-19-2018 23:27:14
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Paź-19-2018 23:23:03
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Paź-19-2018 23:22:59
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Paź-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Przepraszamy, brak imprez.
Początek strony