You are here:Start>Forum>Forum>HYUNDAI>Accent kopci na siwo

Forgot password? | Forgot username?

Accent kopci na siwo

Accent kopci na siwo

Witam wszystkich fanów Hyundaiów nowyt/smile Ostatnio kumpel jadąc za mną zauważył, że mocno mi dymi z rury wydechowej. Jest to szary dym. Rano jak go odpalę to wszystko jest ok tylko jak się rozgrzeje to zaczyna kopcić. Na zwykłą parę wodną to mi to nie wygląda nowyt/sad Ma ktoś jakiś pomysł co powoduje to kopcenie?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Accent kopci na siwo

Jesteś pewny, że to szary dym a nie czarny? Warto byłoby sprawdzić poziom oleju i płynu chłodzącego czy aby nie ubywa, tak na wszelki wypadek. Według mojej wiedzy to taki szary dym świadczy o zbyt bogatej mieszance spalanej przez silnik. Często towarzyszy temu dość silny zapach spalin. Jak u Ciebie nie występują żadne z  wyżej wymienionych objawów to może ten typ tak ma. U mnie też występuje dość obfite dymienie ale zaraz po odpaleniu a później ustaje.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Accent kopci na siwo

Sprawdź poziom płynów jak radzi kolega, może ci poszła uszczelka pod głowicą lub głowica (powinno wyraźnie ubywać płynu)

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
13

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top