You are here:Start>Forum>View the posts of pablo

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » pablo
  • » Profile

Posts

Posts

May-07-2014 18:35:26
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Jesteś pewny, że to szary dym a nie czarny? Warto byłoby sprawdzić poziom oleju i płynu chłodzącego czy aby nie ubywa, tak na wszelki wypadek. Według mojej wiedzy to taki szary dym świadczy o zbyt bogatej mieszance spalanej przez silnik. Często towarzyszy temu dość silny zapach spalin. Jak u Ciebie nie występują żadne z  wyżej wymienionych objawów to może ten typ tak ma. U mnie też występuje dość obfite dymienie ale zaraz po odpaleniu a później ustaje.

May-07-2014 18:26:13
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Jestem prawie pewny, że to nie przejdzie. Może z olejem silnikowym to jeszcze ale z reszta to na pewno nie. Najlepiej jak sam zadzwonisz do ASO i zapytasz, tylko musisz im dokładnie podać jakie zamienniki, jakich firm itd to oni to sobie sprawdza jak to sie ma do zaleceń producenta i dadzą ci odpowiedź ale według mnie nie masz na co liczyć.

Aug-09-2013 20:10:24
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Panowie byłem dzisiaj w zakładzie gdzie czyścili mi klimę. Popatrzyli, powąchali i przedmuchali mi jakby gorącą parą. Teraz zapach jest mniejszy ale nadal jest. Zapewnili mnie, że to ustąpi i że środki jakie używają mają atest i takie tam. Zobaczymy czy coś pomoże ale mam nadzieję, że tak będzie...

Aug-07-2013 18:54:06
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Zapach utrzymuje się praktycznie cały czas jak pracuje klima, nie zauważyłem żeby był mniej intensywny. Sama klima pracuje jak wcześniej więc tu nic się nie zmieniło.

Aug-06-2013 18:35:35
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Witam ponownie. Jakieś pięć dni temu zawiozłem swojego Hyundaia  na czyszczenie klimy. Było to czyszczenie metoda tradycyjną piankową. Niestety od tego czasu podczas uruchamiania klimy mam w aucie bardzo nieprzyjemny zapach. Taki chemiczno-kurzowy. Ciężko z tym smrodem wytrzymać. Myślałem że to w końcu minie ale jak na razie smród się utrzymuje na tym samym poziomie. Czy to normalna sytuacja? Miał ktoś coś podobnego?

Jun-25-2013 16:29:35
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Witam wszystkich nowyt/goodbye
To jest mój pierwszy post i mam nadzieje że nie ostatni  nowyt/big-grin  Kilka dni temu zakupiłem Hyundaia i30 z 2010 roku 1.4 benzyna 109KM. Pierwszy właściciel bardzo dbał o auto co zresztą widać bo auto jak nówka, bez najmniejszego problemu.  Powiedział mi żebym tankował tylko paliwo z wyższej półki bo on tak robił od czasu zakupu auta i silnik pracuje jak ta lala. Teraz się zastanawiam czy faktycznie tankować tylko paliwo premium i czy jak przez trzy lata samochód jeździł tylko na najlepszej benzynie a jak teraz wleję ta gorszą to czy silnik zacznie gorzej pracowac? Oczywiście zależy mi na aucie ale też myślez o kosztach bo ceny premium to tanie nie są. Co o tym myślicie? Czy ktoś z was używa tylko premium? Widać różnicę czy nie?

  • Index
  • » Users
  • » pablo
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top