You are here:Start>Forum>View the posts of Bartek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Bartek
  • » Profile

Posts

Posts

May-21-2014 16:01:48
Category: Forum
Forum: KIA

tez tak kiedys miałem, wprawdzie w innym aucie, pomogło walnięcie kilka razy w zbiornik paliwa nowyt/smile nowyt/smile

May-21-2014 16:00:17
Category: Forum
Forum: KIA

auto jak każde inne, wiadomo że z awaryjnością różnie może być ale to tyczy sie każdej inne marki. Co do spalanie to fakt że lubi popić nowyt/smile

Sep-29-2013 18:23:23
Category: Forum
Forum: AUDI

Nie wiem gdzie wy problemy widzicie, miałem 8  letnie Audi z quattro przez długi czas i jakos żadnych awarii nie doświadczyłem.Później auto sprzedałem a teraz kuzyn śmiga nim bez żadnych problemów.

Apr-28-2013 10:25:46
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

No, ok ale wszystko zależny od auta i jego przeznaczenia. Silnik 1.6 będzie ok jak sobie spokojnie jeździsz w mieście albo bez obciążeń, a jak wybierzesz się na wakacje z rodziną i ładunkiem to nie będzie tak różowo. Chyba chodzi o to, żeby jeździć komfortowo. Sam fakt, że do benzyny nie dają 4x4 chyba o czymś świadczy. Jeśli chodzi o Twoją pojemność tzn 1.8 DID to nie wiem dlaczego wszyscy ci go odradzają? To jest właśnie jedne z najlepszych silników w tym aucie. Było sporo artykułów na ten temat, jest to jednostka bardzo elastyczna o wielkiej mocy  zbudowana przez Mitsubishi, w której zastosowano zmienne fazy rozrządu MIVEC! Nie ma problemu z wyprzedzaniem i bardzo dynamiczną jazda, dodatkowo nie musisz machać dzwignią zmiany biegów jak idiota, bo silnik dysponuje bardzo dobrym zapasem mocy. A do tego dochodzi bardzo niskie spalanie, w trasie nawet 2.9l ! Jak do tej pory japoński diesel zbiera same pochwały, więc nie masz co słuchać niedouczonych ludzi, co to zawsze wiedzą swoje.

Apr-27-2013 9:19:36
Category: Forum
Forum: VW

Do słonecznej Kalifornii to nam dużo brakuje, tak jak do  zielonej wyspy Tuska  nowyt/big-grin . Kolorystyka oddaje narodowe nastroje  nowyt/big-grin

Apr-27-2013 9:15:33
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

No ok, silniki benzynowe są dobre ale tu jednostka 1.6 jest kompletnie nie trafiona, z tego co wiem to nie dają do niej napędu 4x4 bo silnik zwyczajnie by się udusił. Jak będziesz jeździł sam to ok ale jak masz rodzinę to szybko sie przekonasz, że takie podróżowanie to męczarnia.

Apr-26-2013 18:05:19
Category: Forum
Forum: VW

Super wygląda Audi S6 właśnie w czerwieni, a tak swoją drogą to jak tak sobie popatrzysz jakie auta jeżdżą po naszych drogach to 75% z nich są właśnie w kolorach szarych, czarnych, srebrnych i białych. Sam mam czarne auto i nie kupiłbym innego koloru, jakbym miał kupić Audi to raczej też w czerni.

Apr-26-2013 17:58:49
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

A jaki to silnik? Największą wadą tego auta jest silnik benzynowy 1.6 117KM, jest zwyczajnie za słaby i kiedy w środku siedzą 4 osoby,  a do tego jakies bagaże, chodzi klima to auto dusi się jak stary dobry maluch. Najlepsze są diesle i tego powinieneś się trzymać. Masz napęd 4x4?

Apr-14-2013 17:34:04
Category: Forum
Forum: Ogólne

Słuchajcie, moja dziewczyna będzie teraz zdawała prawko, w końcu udało mi się ją namówić, a że długo zwlekała, to teraz będzie zdawać na nowych zasadach. nowyt/crying2  Mam pytanie do ludzi, co tak właśnie zdawali i tych co będą zdawać, jakieś wycieki pytań? Czego mozna się spodziewać? nowyt/thinking  Z tego co czytałem to masakrycznie to wygląda  nowyt/sad

Apr-14-2013 17:27:02
Category: Forum
Forum: Ogólne

nowyt/laughing  nowyt/laughing  nowyt/laughing

  • Index
  • » Users
  • » Bartek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
24

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top