You are here:Start>Forum>View the posts of Bartek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Bartek
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-03-2013 19:44:50
Category: Forum

Zgadzam się. Chiny powoli zalewają świat i to tylko kwestia czasu kiedy wszyscy będą jeździć chińskimi autami nawet o tym nie wiedząc. Już teraz kupujemy koszulkę z napisem Polska, a jak popatrzymy na metkę to pisze made in China, to samo z obuwiem/zabawkami dla dzieci/elektroniką/żarciem. Chińczycy owładnęli cały rynek, a my nie jesteśmy tego nawet świadomi. Już teraz produkują auta do złudzenia przypominające BMW, Rover czy Lexus. Oglądałem ostatnio w Top Gear testy takich aut i powiem wam, że wypadły zaskakująco dobrze. Chińska motoryzacja rozwija się z prędkością światła i każdego w końcu dopadnie, czy wam się to podoba, czy nie.

Jan-22-2013 21:15:20
Category: Forum
Forum: KIA

Dla mnie to nie jest auto terenowe tylko dziwny SUV, a KIA chyba sama nie wiedziała co to ma być, bo tak naprawdę to jej nie wyszło ani jedno ani drugie. Widać to w następnych generacjach, że poszła w stronę  aut rekreacyjnych a nie terenówek.

Jan-21-2013 19:47:59
Category: Forum
Forum: RENAULT

Dal mnie to nic nie zastąpi czyszczenia klimy w warsztacie. Nie wierzę, że spray usunie całkowicie grzyby, bo te siedzi głęboko i tu potrzeba profesjonalnej roboty.

Jan-15-2013 18:25:37
Topic: A2
Category: Forum
Forum: AUDI

Popieram! Nie ma co focha strzelać tylko trzeba mądrze z ludziskami rozmawiać. Inna sprawa, że panuje jakieś wszechobecne uwielbienie Audi w tym dziwnym kraju i co byś nie mówił i nie robił to i tak ludziska zdania nie zmienią! - Bo to niemiecka motoryzacja! Jak poczytasz  fora to sie przekonasz, że każdy, kto planuje zakup  auta to myśli właśnie o Audi. To jakaś paranoja! Niedługo w Polsce będą jeździły tylko golfy i audice. Nie wiem, czy próbujemy udowadniać, że mamy się tak dobrze jak nasi wschodni sąsiedzi i nas stać? Audi to takie niedoścignione marzenia większości Polaków

Jan-15-2013 16:05:05
Topic: A2
Category: Forum
Forum: AUDI

Co tu dużo pisać, jak dbasz to i masz! Każde auto wymaga doglądania niezależnie od tego czy to Audi czy Trabant. Sam to wiem na swoim przykładzie, ojciec ma 18-letniego Fiata i jak popatrzysz na to auto to w życiu mu tyle nie dasz, ale stary godzinami nad min ślęczy, pucuje, naprawia, ulepsza. Do mechanika jeździ jak mu tylko coś skrzypnie i szuka co nie tak. Może powiecie, że to chore, ale jakby ludziska choć w połowie tak o auta dbali to by nie mieli problemów do narzekań. Teraz aut niezawodnych nie ma i zgodzę się Adrianem, że kiepskie argument tu padają, każdy chwali swoje i nie może przeboleć, że inni mogą mieć inne zdanie. Ja tam nic do Audi nie mam, ale uważam, że jest wiele tańszych aut, które są równie dobre. Co do Audi A2 to dla mnie to też pomyłka, a dowodem na to jest bardzo krótka produkcja tego modelu. Audi samo przyznało się do  błędu i podkuliło ogon. Niech juz lepiej produkują te swoje super limuzyny bo tylko na tym się znają.

Nov-27-2012 18:58:01
Category: Forum
Forum: VW

Zdecydowanie diesel. Niemcy są ekspertami w silnikach diesla i długo na takim pojeździsz. Do tego dochodzi małe spalanie co według mnie jest istotne jeśli dużo jeździsz. Minusem jest oczywiście utrzymanie, bo diesel w razie awarii kosztuje dużo drożej niż benzyna. Oczywiście można iść dalej i tak wyliczać, że lepiej kupić malucha bo będzie tańszy w naprawie. Nie o to tu chodzi, bo jak kupisz nowe, albo uzywane auto w dobrym stanie w dieslu to posłuży ci na lata. Najważniejsze, aby dobrze poszukać bo niestety trudniej jest znaleźć diesla w dobrym stanie i z małym przebiegiem niż benzynę. Ludzie wychodzą z założenia, że diesel jest niezniszczalny i jeżdżą na maxa. Ja osobiście polecam diesla, ale tylko takiego o którego dbano.

Nov-27-2012 18:39:15
Category: Forum
Forum: BMW

zastanawiam się co rozumiesz pod pojęciem "jakiekolwiek" ? Masz na myśli jeszcze jeżdżące czy  takie co dawno padły?

Nov-27-2012 18:35:30
Category: Forum
Forum: BMW

Nie no bez przesady z tym pesymizmem. Jak dobrze poszukasz to i znajdziesz kilka aut wartych uwagi. Ja znalazłem ogłoszenie z autkiem w dobrym stanie, po wymianie wszystkich płynów ze średnim przebiegiem 190tyś za 6tyś. Zawsze możesz coś urwać. Jedyny minus to skrzynia automatyczna, no ale to już szczegół, bo chodzi o to, że okazje zawsze się trafiają.

Sep-16-2012 11:55:24
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

Wskaźnik poziomu paliwa jest bardzo nieprecyzyjny.Tankuję zawsze, gdy jest pomiędzy zerem, a 1/4 i wchodzi mi ok 32-35l - 1/4 zbiornika to jakieś 12l. Znam ludzi, którzy na rezerwie jeżdżą i jeżdżą. Ja nie ryzykuję.

Kiedy klimatyzacja nie dmucha zimnym powietrzem to najczęściej przyczyną jest brak czynnika chłodzącego w układzie. Ustalisz to przez sprawdzenie ciśnienia na zaworze serwisowym. W tym celu musisz odkręcić korek na aluminiowej rurce (obok wlewu płynu do spryskiwaczy) i naciśnij w środku. Tak jak wentyl w kole. Możesz do tego użyć śrubokręta. Jeśli ciśnienie jest niewystarczające to trzeba doładować. Nabicie klimy to ok 150zł, choć to zależy od miasta.

  • Index
  • » Users
  • » Bartek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
4

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top