You are here:Start>Forum>Forum>Pozostałe marki>Chińskie auta

Forgot password? | Forgot username?

Chińskie auta

Chińskie auta

Cześć,

Co sądzicie o tych wszystkich chńskich autach? Czy według Was są dobrym produktem na rynek czy też nie? Ja mam jakoś sceptyczne podejście.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Chińskie auta

Nie mam jakoś przekonania do tych wszystkich Sssang Youngów i innych tata motors czy jak to się zwie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Chińskie auta

Heh jakoś mało tego na drogach widać i dobrze, bo kurde chińskie padło nam nie jest potrzebne...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Chińskie auta

Kupuje ktoś w ogóle te padła?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Chińskie auta

Heh na drogach w sumie rzadko kiedy to widać, także chyba jednak nikt nie kupuje nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Chińskie auta

No niby tak,  ale salony tych Sssang Youngów czy Tata motors są, więc aż tak źle nie może byc.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Chińskie auta

Hmm w sumie jestem ciekaw, jak z ich awaryjnością.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Chińskie auta

Hmm w sumie każdy z Was tak narzeka, ale zastanawialiście się, dlaczego ci producenci nadal utrzymują się na rynku? W sumie muszą być ludzie, którzy decydują się na zakup właśnie tych modeli. Skoro je kupują, to muszą być za nich pewni, dlatego też twierdzenie, że chińskie to ble zaczyna do mnie już niestety nie przemawiać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Chińskie auta

Oj tam, przesadzacie! W końcu jakoś kupy i całości musi się to trzymać. Sadzicie że co, że takim autem wyjedzie się na drogie i się rozleci? Przecież większość rzeczy jest z Chin, również tych marowych i co? I nic...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Chińskie auta

Ja się bardzo obawiam, że za kilka lat wszyscy krytycy chińskiej myśli technicznej będą musieli odszczekać te wszystkie głupoty które pisali i mówili na temat chińskich aut, motocykli, ciągników itp. bo  jak mówił artysta: "mają rozmach skurwisyny". Japońskie auta i motocykle w latach `60 prezentowały podobny poziom jak dziś chińskie wyroby. W latach `70, trochę się poprawiło. Lata `80, to duży skoki technologiczny i duże zaskoczenie. Lata `90, szczególnie na rynku motocykli pozamiatali i rozstawili konkurencję po kontach, a ostatnie 13 lat to praktycznie bezsprzeczne panowanie. Audi, BMW, Mercedes bronią się limuzynami, Ferrari, Lamborghini, Porsche samochodami sportowymi ale odnoszę wrażenie, że jest tak tylko i wyłącznie dlatego, że japońcy nie obrali sobie tych nisz za target. Coraz częściej prasa fachowa i dziennikarze motoryzacyjni zaczynają z lekkim problemem mówić o autach chiński. Do niedawna jak testowali to robili sobie jaja, że to odpada, że tamto nie działa a teraz widzę, że powoli nie mają się już czego czepiać. Jeśli Japończycy stworzyli swoją potęgę w 50 lat, nie mając praktycznie zasobów mineralnych, nie mając surowca,  wykwalifikowanej siły roboczej a w dodatku terytorialnie i geograficznie będąc w totalnej dupie. To pomyślcie co mogą osiągnąć chiny ze swoim potencjałem.

Edited by: Adrian1 - Feb-03-2013 19:04:54

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
17

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top