You are here:Start>Forum>View the posts of Adamczyk

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Adamczyk
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-17-2014 13:35:47
Category: Forum
Forum: Ogólne

Święte słowa!  nowyt/cool

Aug-02-2014 13:55:17
Category: Forum
Forum: Ogólne

zgadzam się ze te auta cos w sobie mają, znam kilku właścicieli bmw i powiem wam, że to najgorsze buraki tak w życiu jak i na drodze. Przez to dużo ludzi też odchodzi od tych aut bo tak się źle kojarzą.

Aug-02-2014 13:53:15
Category: Forum
Forum: Ogólne

za 5tyś kupisz fajne i mało awaryjne auto, sam jeździłem dlugi czas Fordem Fiestą za którą zapłaciłem 4tys i nie maiłem wiekszych problemów. Jestem wyznawcą, że im mniej bajerów i elektroniki w aucie tym wiecej kasy zostaje w kieszeni. Najgorzej to kupic jakis wypasiony samochodów w którym będzie psuło sie dosłownie wszystko. Proste autko za 5tys jest super.

Mar-30-2013 12:57:16
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Usuń pierścień reflektorów i znajdź śruby regulacyjne, są zazwyczaj obok reflektorów. Śruba na górze służy do ustawień w pionie, a z boku do ustawień w poziomie. Jak przekręcisz górną śrubę zgodnie ze wskazówkami zegara to podwyższysz wysokość świateł, a jak przeciwnie to obniżysz, boczną śrubą przesuwasz w prawo i lewo. Tak przynajmniej jest u mnie. Pozdroawaiam

Jan-24-2013 17:31:47
Category: Forum
Forum: FIAT

Pamiętaj o tym, że w aucie jest tak, że hamulce działają na krzyż, czyli lewe przednie koło z prawym tylnym. Jeśli z przodu Ci hamuje z obu stron to masz pewność, że przewód jest ok. Ja raczej rozpocząłbym od odpowietrzenia, bo na 90 % to właśnie będzie powodem tego skutku.

Jan-24-2013 17:29:22
Category: Forum
Forum: BMW

Horn

Taa w tych z prawdziwego zdarzenia.. No ale czy takie w Polsce są? Nie zapominaj, że jesteśmy w Polsce, za dużo być wymagał. Pracujesz gdzieś w hurtowniach, że tak je chwalisz?

Jan-24-2013 17:28:01
Category: Forum
Forum: Ogólne

Potwierdzam. Mało tego - posiadając samochód, ktory jest zarejestrowany na zabytek, to niestety możesz mieć problem wyjechać gdziekolwiek za granicę. Aby tam wyjechać musisz mieć zgodę tego konserwatora, więc niestety jesteś znacznie ograniczony. Nie licząc kosztów początkowych, podsumowując, takie autko jest znacznie bardziej wartniejsze, więc coś za coś.

Jan-24-2013 17:25:18
Category: Forum
Forum: AUDI

Hmm sprawdź linke i klocki. Jesli klocki są ok, to stawiam na linkę.. Wiesz dlaczego? Jest zima, a jeśli Twoj brat tak latał bokiem, to linka po prostu mogła się wydłużyć i powodem są teraz luzy.

Jan-19-2013 15:45:26
Category: Forum
Forum: Ogólne

Cześć,

Ojj ten problem może zależec od wielu czynników np.:
-mikrofonu
-ustawienia anteny
-radia (możliwe że potrzebne jest ponowne lutówanie)

Jan-19-2013 15:44:52
Category: Forum
Forum: Ogólne

Harry 3 jest już jednym z lepszych radyjek. Nie wiem czy znajdziesz coś lepszego. W sumie zamiast za radyjkiem, to zainteresuj się może za lepszą anteną? Ja niestety w tej kwestii nie pomogę, bo mało się znam na antenach.

  • Index
  • » Users
  • » Adamczyk
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top