You are here:Start>Forum>View the posts of Lee

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Lee
  • » Profile

Posts

Posts

Loki wrote:


No i są skutki kupowanie auta od handlarza... Takie właśnie okazje kupują ludzie po pieniądzach, dlatego też sprzedaj jako "nówka, niebita, pierwszy właściciel".. Każdy handlarz ma coś za uszami, dlatego ja nigdy ale to nigdy nie kupię auta ani od handlarza ani z komisu...

Nie przesadza, bo są ludzie uczciwi, co takiego syfu nie sprzedają. A ty myślisz, że jak kupujesz auto od osoby prywatnej to zawsze na uczciwego trafisz? W dobrym komisie, to ludziom zależy na reputacji i dokładnie sprawdzają wszystkie auta. Nie ma reguły, że jak handlarz to sprzedaje złom.

Jan-14-2013 21:02:59
Category: Forum
Forum: FIAT

Widzę, że kolega Urbański może się pochwalić imponującą wiedzą na temat felg nowyt/smile
Z tymi numerami przy montażu felg to ja też słyszałem ciekawe historie, niestety żyjemy w dzikim kraju i trzeba mieć oczy dookoła głowy.

Jan-14-2013 13:29:27
Category: Forum
Forum: FIAT

A jakie to dokładnie felgi kupiłeś? Bo z tego co wiem to sa felgi uniwersalne do których musisz mieć zestaw montażowy i felgi dedykowane do których ten zestaw nie jest potrzebny bo montuje się je śrubami fabrycznymi od razu na piastę koła.  Musisz to sprawdzić bo jak to sa felgi uniwersalne to masz problem i bez mechanizmu tego nie zamocujesz.

Sep-18-2012 19:08:40
Category: Forum
Forum: TOYOTA

zgadzam się z poprzednikiem, w mieście musisz liczyć na spalanie w granicach 8-10 litrów, a w trasie 6,5-8 litrów

Sep-13-2012 18:09:02
Category: Forum
Forum: FORD

Trudny orzech do zgryzienia. Sam kiedyś mało nie zwariowałem z takiego powodu. Tyle, że u mnie chodziło o tłuczenie, a nie o drganie. Byłem u kilku mechaników w mieście, auto zostało prawie rozebrane na części i złożone do kupy, a problem pozostał. Krew mnie zalewała. W końcu machnąłem ręką, no bo ile można. Jeździłem z tym tłuczeniem przez 2 lata. Już nawet przestałem zwracać na to uwagę, aż kiedyś miałem stłuczkę i po odebraniu auta od blacharza problem zniknął. Spokój do dzisiaj! Szczęście w nieszczęściu jak to mówią nowyt/smile

  • Index
  • » Users
  • » Lee
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
28

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top