You are here:Start>Forum>View the posts of Kozak

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Kozak
  • » Profile

Posts

Posts

Apr-06-2013 11:42:03
Category: Forum
Forum: FORD

No tak, ciekawy temat, ja sprawdziłbym wtryskiwacz, bo skoro na gazie chodzi normalnie, a na benzynie na jeden nie to sadzę że może być właśnie wina wtryskiwacza.

Mar-03-2013 8:52:40
Category: Forum
Forum: FIAT

ekspert wrote:


Z takim modelem to szykuj dużo kasy, bo zmienić trzeba wszystko. Uniaki to skansen. Możesz wpakować ledy i zmienić kolor, kupić ekstra felgi, a i tak będzie to Uniak. Prawda jest brutalna, ale tych aut już się zmienić nie da! Lepiej kup coś z tej epoki.

A kto tu chce zmieniać auto, tak, żeby nie wyglądało jak Uno? Przecież nie o to w tym chodzi. Popadacie w jakieś skrajności, każde auto ma to coś i wystarczą przemyślane zmiany, żeby stworzyć coś naprawdę oryginalnego. To, ze auto jest z poprzedniej epoki o niczym nie świadczy, kolega pisał, że jest zadbane i dobrze jeździ. Jak dla mnie ważny jest dobry pomysł i tyle.
Czytając takie opinie to można się normalnie pochlastać.

Mar-03-2013 8:44:53
Category: Forum
Forum: FIAT

Ludzie, co Wy za głupoty piszecie. Z każdym autem można coś fajnego zrobić i wcale nie muszą byc to jakiś horrendalne sumy. Możesz sobie kupić spray do malowania nadwozia i za niewielką cenę zmienić kolor. W środku też nowe fotele, zegary i masz ciekawy design. Pomysłów jest od groma. Trzeba trochę poszukać na necie tanich części, jakiś gadżetów. To, że auto stare to nie jest żaden argument, co to, tylko nówki można przerabiać?  Uno ma to coś i ludzie mają do tego modelu duży sentyment. Najważniejsze żeby sobie znaleźć jakiś fajny projekt i go realizować.  Wieś tuning jest wtedy jak przesadzisz ze zmianami, a nie dlatego, że przerabiasz Uno!

Jan-28-2013 14:44:15
Category: Forum
Forum: MAZDA

Widzę, że Twój kolega naprawdę nie wie co chce od życia. Może faktycznie lepiej jak kupi sobie tego Golfa na wypadek jakby mu sie odwidział sporyowy samochód?
Wracając do tematu, to może warto się zastanowić nad Hondą Prelude? Auto ma doskonałe osiągi, mało awaryjne, a do tego świetnie wygląda. Jedyny minus to często pojawiająca się rdza w okolicy nadkoli, podobnie jak przy maździe. Nie ma się co oszukiwać Mazda ma poważne problemy z rdzą i im wcześniej Twój kolega zda sobie z tego sprawę, tym lepiej. Honda wypada tu znacznie lepiej, ale tez trzeba być uczulonym na ten problem. Do 15tyś znajdziesz auto z 99 roku.
http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/139/mini_111.jpg

http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/139/mini_222.jpg

http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/139/mini_333.jpg
Jak dla mnie cudo! No ale trzeba wiedzieć co się chce od zycia!

Jan-23-2013 15:21:43
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

możne trzeba cofnąć jedna z linek zębatych?

Sep-20-2012 16:04:55
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Słuchaj mały! Nie słuchaj jakiejś Pauli, która "trochę się zna" tylko rusz głową, weź ze sobą mechanika, albo kogoś kto na motoryzacji się zna i jedź obejrzeć auto! Co tu można po kilku zdjęciach powiedzieć. Ludzie nie takie rzeczy ze zdjęciami robią, Photoshopa znasz?
Żeby stwierdzić czy pojeździ, czy nie to trzeba generalny przegląd zrobić. Znam ludzi, którzy dbają o samochody i jeżdżą nimi po 25 lat bez większych problemów, a jak popatrzysz to dałbyś sobie dwie łapy obciąć, że auta mają nie więcej niż 10 latek.   Z tym matizem może byc tak samo, a może tez być zupełnie odwrotnie.

Sep-20-2012 15:54:22
Category: Forum
Forum: ACURA

Po pierwsze, to jakieś tam modele w Polsce jeżdżą, więc chyba za słabo szukałeś.  Po drugie, to dlaczego akurat chcesz kupować auto w kraju, od polskiego handlarza? Tylko grubo przepłacisz i jeszcze ci jakiegoś odpicowanego grata wcisną! Jak chcesz kupić dobre auto, z oryginalnym przebiegiem to szukaj za granicą. Tam Acura jest bardziej popularna, ludziska mają więcej kasy to i lepiej o auta dbają. Konkurencja jest większa, to i tańszy model kupisz. W Polsce to jednak rzadka marka i jak już na nią trafisz to grubo przepłacisz.

Sep-04-2012 18:17:10
Category: Forum
Forum: OPEL

Witam. Ostatnio najadłem się strachu wracając do domu moją Astrą II. Otóż, jechałem autostradą, a że było dość późno, postanowiłem trochę przycisnąć. Na liczniku miałem ok 185km/h, kiedy nagle usłyszałem głośny huk, kłęby dymu za autem i wybiło check 0335. Zaraz zjechałem na pobocze, wyłączyłem silnik i czekałem, aż ostygnie. Później odpaliłem samochód ponownie i zapalił bez większych problemów. Dojechałem do domu, już nie przekraczając 110km/h. Przyznam, że najadłem się strachu, ponieważ huk był nie z tej ziemi. Co to mogło być? Przy zapłonie wybija check 0335, ale podczas jazdy go nie ma. Czy ktoś miał podobny problem?

Pozdrawiam

  • Index
  • » Users
  • » Kozak
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
4

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top