You are here:Start>Forum>View the posts of Bartłomiej

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Bartłomiej
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-20-2013 14:59:46
Category: Forum
Forum: RENAULT

Jest tak. Prawo bezwzględnie zabrania przyciemniania szyb bocznych przednich i przedniej czołowej ( szyby szyby boczne przednie przepuszczalność nie mniejsza niż 70% potwierdzona homologacją, a szyba przednia czołowa nie mniej niż 75% potwierdzone homologacją) Dodatkowo  szyby te mogą być przyciemniane  tylko przez producenta, bo nie ma mozliwości przeprowadzenia badać na zgodność z wymogami Regulaminu R43 ECE.
Możesz natomiast przyciemnieć pozostałe szyby pod warunkiem, że auto posiada dwa lusterka zewnętrzne - lewe i prawe.
Ogłoszenie, które znalazłeś to wielka ściema, bo przednie szyby może przyciemnić producent auta, a nie jakaś tam firma z gazety.
Inna sprawa, że szyby możesz mieć brudne i już ta granica będzie przekroczona. Kiedyś ktoś mi mówił, że mogą być szyby dymione, ale osobiście w to nie wierzę.

Feb-03-2013 9:47:48
Category: Forum
Forum: SUBARU

totalna porażka, moja matka od listonosza kupuje proszki do prania, a podobno przed świętami to lampkami choinkowymi handlował. To jest robienie z człowieka idioty.

Dec-05-2012 13:26:12
Topic: ABS
Category: Forum
Forum: Ogólne

Witam, chciałem się zapytać jak u was pracuje ABS, bo ja wydaje mi się ,że ja mam jakiś problem z ABS-m w swoim aucie. Chodzi o to, że  na mokrej albo oblodzonej  nawierzchni przy hamowaniu włącza się ABS i najpierw głośno trzeszczy, odbija i nawet jak mocno naciskam hamulec to  mam uczucie że nie mam żadnej kontroli nad autem. ABS włącza się bardzo często, nawet przy wolnym hamowaniu i zawsze głośno trzeszczy, później tak odbija i auto jakoś tak bezwładnie się zachowuje. Nie wiem jak jeszcze miałbym to opisać bo to bardzo dziwne uczucie i przyznam, że jeżdżę też drugim autem bez ABS-u i lepiej mi się nim jeździ bo czuje że mam większą kontrolę nad hamowaniem, wiem że to głupota i tak byc nie powinno ale wydaje mi się że coś jest nie tak z tym ABS-m. Czy moglibyście mi napisać jak to wygląda u was? Z góry dziękuję

Sep-20-2012 18:06:17
Category: Forum
Forum: MERCEDES

co myślicie o takim kolorze? czy ktos wie co to za kolor?


http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/159/mini_12.jpg

http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/159/mini_13.jpg

http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/159/mini_14.jpg

  • Index
  • » Users
  • » Bartłomiej
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
38

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top