You are here:Start>Forum>View the posts of Mikołaj

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Mikołaj
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-04-2013 18:39:06
Category: Forum
Forum: VOLVO

chodzi ci o lampki w panelu?

Jan-31-2013 17:40:53
Category: Forum
Forum: FIAT

Punto jest kompletnie bezawaryjne. Dlaczego tak sądze? Znajomy prowadzi szkołę jazdy, kilka lat temu kupił kilka nowych sztuk punta z instalacjami gazu i oczywiście przystosowanymi pod OSK. Te auta przejechaly kilka lat bez żadnych poważniejszych napraw, a sami wiemy, jak niektórzy kursanci jeżdżą takimi autami... To musi jednak świadczyć o tym modelu nowyt/smile

Jan-31-2013 17:39:15
Category: Forum
Forum: Ogólne

Cześć nowyt/smile

Zapewne niektórzy wiedzą, inni niestety nie, ale od 19 stycznia weszły w życie nowe przepisy na kategorie praw jazdy na motocykle. Doszła kategoria AM, A1, A2 oraz normalne A.

Teraz od 18 można zdawać jedynie A2, a zwykłe A można zdawać od 24 lat... Czy sądzicie, że to jest dobry pomysł?

Dec-08-2012 18:08:28
Category: Forum
Forum: Ogólne

Witam, otóż ja zawsze przed zimą dokładnie myję całe auto i porządnie woskuję używając do tego specjalnego wosku -  twardy wosk. Jest to specjalny wosk w postaci pasty albo bardzo gęstego kremu, który nakłada się na umyty lakier i  pozostawia do całkowitego wyschnięcia, a później poleruje. Na  lakierze zostaje grubsza warstwa wosku, który chroni lakier. Ja często nakładam kolejną warstwę tego wosku i ponownie poleruję. W ten sposób lakier jest dobrze chroniony, zwłaszcza przed solą ale też piachem itp.  Również w zimię, kiedy myję auto to zawsze stosuję ten sam twardy wosk i daw razy polerują lakier. Ten wosk jest lepszy od zwykłych płynnych, ponieważ tworzy grubą powłokę ochronną, która jest dość trwała i utrzymuje się do 3 miesięcy. Robię tak już od dwóch lat i lakier w moim autku jest w bardzo dobrym stanie, a do tego nie brudzi się tak jak wcześniej bo po wosku brud spływa. Cena tego wosku to ok 100 zł ale warto wydać bo niestety ale sól potrafi bardzo zniszczyć lakier, zwłaszcza jak są już jakieś odpryski itp. Polecam też konserwację podwozia przed zimą  ale niestety to już duże pieniądze...

Nov-18-2012 11:17:47
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

Ja w swoim mam seryjne i powiem Ci, że teraz przy niskich temperaturach jest masakra! Jak chcesz to szukaj podgrzewane nowyt/smile

Nov-18-2012 11:17:07
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

Hmm a może krokowiec? Podjedź do mechanika, bo każdy będzie gdybał na swój sposób.

Nov-18-2012 11:14:46
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

Hmnm gdzieś na forum Pegeotów widziałem dokładną instrukcje krok po kroku - powiem Ci, ze nie jest to zbyt łatwe i wymaga praktycznie całego dnia demontażu. A po co Ci go wyciągać?

Nov-18-2012 11:14:09
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

Heh nie jest to na pewno tania zabawa nowyt/smile

Nov-18-2012 11:13:49
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

A gaśnie razem z innymi? Ja mam podobnie i to jest normalka nowyt/smile

Nov-18-2012 11:13:29
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

No właśnie, zalezy czy z czujnikiem czy bez - ja do poprzedniego swojego peugeota (206) kupowałem i płaciłem jakieś 350 zł z wymianą.

  • Index
  • » Users
  • » Mikołaj
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top