You are here:Start>Forum>View the posts of Jarecki

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Jarecki
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-21-2013 19:50:14
Topic: LPGTEC
Category: Forum
Forum: OPEL

Z tego co patrzyłem to Asta  z LPG kosztuje 71tyś a bez 61tyś czyli 10tyś na instalację by wychodziło.

Aug-19-2013 18:01:35
Topic: LPGTEC
Category: Forum
Forum: OPEL

A dlaczego uważasz, że Skoda z LPG to niewypał?  Kumpel  kupił taką, i jeździ już dłuższy czas bez problemów. Znając Opla i jego awaryjność to nie spodziewałbym się niczego dobrego.

Jan-24-2013 20:02:46
Category: Forum
Forum: FIAT

z tego co wiem to właśnie korektor jest jednym z głównych winowajców przy braku hamulcach nożnego w tylnym kole.  Najczęściej ulega zapieczeniu, dodatkowo pod korkiem często tworzy się gruba warstwa rdzy, która może blokować dopływ płynu. Tak może być w Twoim przypadku. Rdza może pojawiać się w wielu miejscach ale najczęściej właśnie pod korkiem. Jak Twój korektor jest do wymiany (niektórzy robią regeneracje starych) to aby uniknąć osiadania rdzy na nowym korektorze postaraj się od czasu do czasu psikać WD 40.

Jan-24-2013 17:27:51
Category: Forum
Forum: FIAT

na początek trzeba odpowietrzyć układ jak radzi kolega. Może pompa do wymiany albo wina leży po stronie regulatora siły hamowania....

Nov-13-2012 19:35:46
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

musisz sprawdzić dokładnie przed zakupem w jakim stanie jest lakier. A jaki to rocznik i ile kasy?

Nov-13-2012 18:59:28
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

niestety wiele modeli Mitsubishi ma problem z kiepskim lakierem. Kumpel kupił ASX i po roku użytkowania był załamany stanem lakieru bo nawet rysował się od ścierki czy szczotki do mycia aut. Totalna porażka bo nawet pojawiały się odpryski potem starał się reklamować. Nie wiem jak jest przy starych modelach. Generalnie Galant cieszy się bardzo dobrą opinią i nie słyszałem żeby ludzie narzekali na stan lakieru ale nie dam sobie ręki obciąć

Oct-21-2012 14:47:50
Category: Forum
Forum: SUZUKI

Witam wszystkich, chciałbym zainstalować czujnik parkowania w moim swifcie. Czy sa jakieś dobre, sprawdzone firmy, które możecie polecic? Czy warto skorzystać z tych oferowanych przez Suzuki?

  • Index
  • » Users
  • » Jarecki
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
6

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top