You are here:Start>Forum>View the posts of Budda

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Budda
  • » Profile

Posts

Posts

Jan-18-2013 12:41:10
Topic: A2
Category: Forum
Forum: AUDI

Nie rozumiem dlaczego poczułeś się tak bardzo dotknięty tym co napisałem. Nie uważam, żebym kogokolwiek obraził, niby czym?  Wypowiadam swoje zdanie, tak jak Ty to robisz. Chyba bierzesz pewne rzeczy zbyt poważnie, bo ja celowo przy zdaniu o tym, że czuje się elitą umieściłem uśmiech. To miał być mały żart, który Ty odebrałeś jako atak na siebie i jeszcze wielu innych. Nikogo nie atakuje, a już na pewno nie nazywam "plebsem" i "debilem", więc nie zarzucaj mi chamstwa. Już wcześniej pisałem, że żałuje, że A2 wyszło z produkcji, bo uważam je za dobre auto.  Nie jestem milionerem, ale oryginalne części to dla mnie podstawa, sam w przeszłości kupowałem zamienniki z mizernym skutkiem. Każdy ma wybór, więc pozwól, że sam zadecyduję jakie części kupię. Ty opierasz się na własnym doświadczeniu, a ja na własnym i obaj mamy do tego prawo. Dla Ciebie A2 to porażka, ok, masz prawo do swojego zdania, tyle tylko, że jest to zdanie z drugiej ręki, a nie powstałe w wyniku własnych doświadczeń.
Może jeśli pojeździłbyś A2 to zmieniłbyś zdanie, może gdybym ja miał poważne problemy z A2, to zmieniłbym swoje... Na to szans raczej nie ma, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko trwać przy swoim i tolerować zdanie innych.

Jan-17-2013 18:11:36
Topic: A2
Category: Forum
Forum: AUDI

W odpowiedzi na post kolegi Wojtasa, to nie uważam, że kupno Audi z przebiegiem 400tyś to dobry pomysł. Chyba nie zrozumiałeś co napisałem, ja nie uważam Audi za auta NIEŚMIERTELNE ale za mało zawodne w porównaniu z innymi i bardziej wytrzymałe.

Jeśli chodzi o kolegę Adriana, to dla mnie mała ilość A2, to powód do zadowolenia, jestem oryginalny i należę do elity nowyt/smile
Jeśli chodzi o dostęp do części, to ja nie widzę tu żadnego problemu, ponieważ zawsze kupuję oryginalne części. Nie uznaję zamienników czy używek bo to pozorna oszczędność. Przekonałem się w przeszłości, że warto dołożyć i kupić oryginał niż tani szmelc. Nie wiem skąd pochodzisz, ale u mnie można znaleźć kilka dobrych warsztatów, które znają się na Audi, jest też ASO. Z drugiej strony nie popadj w skrajności, A2 to  nie jest pojazd z kosmosu, którego ewentualna naprawa jest mega kosztowna i wymaga jakiejś nieziemskiej wiedzy.

Jan-15-2013 18:42:45
Topic: A2
Category: Forum
Forum: AUDI

Przede wszystkim to "focha nie strzelam" ale nie zgodzę się do końca z waszym stwierdzeniem, że jak dbasz to masz. Owszem, o każde auto tzreba dbać ale są takie, w których robisz standardowe wymiany i jeździsz, a są i takie w których te standardy nie wystarczą i to wasze "dbasz to masz" nie ma tu nic do gadania! Jeździłem Fordem i Renault to wiem co mówię. Na głowie stawałem, żeby wszystko grało a i tak co chwila coś sie psuło. Jesli sprawność wszystkich aut zależy od "dbania" to dlaczego tyle modeli cieszy się złą sławą? Dlaczego np Alfa Romeo jest znana na całym świecie za sprawą swojej awaryjności? Co, bo ludzie o nia nie dbają? Dlaczego japońskie auta są mało awaryjne? Chyba skądś to się wzięło co? Po co te wszystkie testy niezawodności aut na które firmy wydaja miliony? Ja nie twierdzę, że Audi to marka doskonała i 100% bezawaryjna ale twierdzę, że mało jej do doskonałości brakuje.

Jan-15-2013 14:37:42
Topic: A2
Category: Forum
Forum: AUDI

Chyba za mało jeździłeś samochodami Audi skoro nie rozumiesz dlaczego tak ludzie je chwalą. Ja wcześniej jeździłem Fordem i Renault  i myslałem że auto musi się psuć bo tak już zwyczajnie jest. Zmieniłem zdanie kiedy przesiadłem się do A2, to auto jest rewelacyjne i mało mnie interesuje że to niewypał i takie tam brednie. Nawet jeśli już go nie produkują, co uważam za wielką tragedię to jest na tym świecie tysiące ludzi którzy jeżdżą A2 i są super zadowoleni, nawet jak trochę przepłacili. Każde auto można rozpatrywać w kategoriach - czy warte pieniędzy, czy nie. Nie wiem o co ci chodzi jak piszesz, że wyposażenie jak u Poloneza, ale to tylko świadczy że nie znasz sie na Audi albo znasz się bardzo mizernie! Ja jeżdżąc A2 zapomniałem że mam auto, ktoś kto tego nie doświadczył to nigdy tego nie zrozumie.

Jan-15-2013 6:05:36
Topic: A2
Category: Forum
Forum: AUDI

A ja się z Tobą nie zgadzam, owszem Audi zaprzestało produkcji A2 ale to nie oznacza, że ludzie nie chwalą sobie tego autka i że ma mało do zaoferowania. Sam mam A2 i uważam, że to auto nie ma konkurencji! Bije na głowę każdą inną markę w swojej klasie tak wyposażeniem, jakością materiałów, ekonomicznością jak i awaryjnością. A2 jest drogie, zgoda ale może trzeba było by zapyac dlaczego?! Aluminium to świetna sprawa ale to nie wszystko bo bogate wyposażenie i niezawodność swoje kosztuje. Taka jest marka Audi - droga i dlatego ma okreslonych odbiorców. Ty byś chciał, zeby Audi stworzyło kolejną Toyotę Yaris albo Punto! Audi musi szokować i wychodzić o krok dalej. A2 to wspaniały mały- wielki samochód na który nie stać przecietnego Kowalskiego i dlatego nie pozostaje mu nic innego jak tylko krytyka!

  • Index
  • » Users
  • » Budda
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
3

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top