You are here:Start>Forum>View the posts of Budda

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Budda
  • » Profile

Posts

Posts

Oct-23-2014 13:49:37
Category: Forum
Forum: Ogólne

To co mamy czekać kilka pokoleń zanim kierowcy zrozumieją, że przepisy trzeba przestrzegać albo że nie można wsiadać do auta po kielichu? Przecież to bezsensu. Policja i rząd muszą działać wspólnie, żeby ustalić jakiś skuteczny plan do walki z piratami drogowymi. Stwierdzenie, że w Polsce nie ma kultury jazdy nie jest żadnym wytłumaczeniem.

Oct-18-2014 13:56:39
Category: Forum
Forum: Ogólne

Każdy widzi co się dzieje na polskich drogach. Kierowcy nie przestrzegają przepisów, notorycznie łamią prawo, mają w nosie innych. Jeśli Niemcowi, Norwegowi czy Anglikowi powie się "nie wolno", to oni tego przestrzegają. Dla Polaka to nic nie znaczy, bo wie lepiej, bo ma wszystko gdzieś, bo cieszy się jak prawo oszuka i wyroluje innych.  Jesteśmy narodem wyjątkowo niezdyscyplinowanym, przez co szkodzimy sobie nawzajem. Praktycznie nie ma dnia żebyśmy nie słyszeliśmy o jakimś wariacie za kółkiem czy śmiertelnym wypadku.
Nie jestem zwolennikiem państwa policyjnego ale uważam, że polskich kierowców trzeba trzymać krótko, bo inaczej nic się w tym kraju nie zmieni. Sam jestem kierowcą i coraz bardziej przeraża mnie to co się dzieje na naszych drogach. 

Aug-16-2014 14:06:41
Category: Forum
Forum: Ogólne

Większość samochodów sprowadzonych z Wielkiej Brytanii ma robioną przekładkę więc problem z ograniczoną widocznością odpada. Gorzej, że takie przekładki są robione gdzieś po piwnicach u ludzi bez uprawnień. Różne historie słyszałem, że badania techniczne takich aut są kombinowane, często daje się w łapę. Głupota w Polsce jest porażająca i  to jest największa patologia.

Brak wyważania kół może wpływać  negatywnie na zawieszenie  ale czy może skrzywić tarcze? Trzeba by bardzo długo jeździć takim telepiącym się autem żeby doszło do skrzywienia tarcz.

Mar-31-2013 21:09:19
Category: Forum
Forum: AUDI

żeby ta okazja nie okazała się kupowaniem kota w worku, skoro juz na poczatku pisałes że powodem promocji była uszkodzona skrzynia biegów. Nie zdziwię się jak właściciel chciał tanio upchnąć auto bo sa jeszcze jakies inne usterki, które będa kosztować kupe kasy. Bez obrazy ale w tym kraju coś takiego jak okazyjne kupno Audi się raczej nie zdarza.

Feb-22-2013 13:56:20
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Wszystko zależy od tego w jakim stanie są tarcze, bo jeśli bardzo zniszczone, to nie mam mowy o przetoczeniu. Trzeba mieć z czego przetaczać.

Feb-22-2013 13:48:57
Category: Forum

Pomijając kwestię tankowania, to największym problemem jest brak serwisów, jak coś nawali, to tylko na lawetę i śmigać na zachód.

Jan-29-2013 15:59:43
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Witaj, jeżeli już decydowałaś  się na Alfę i jesteś tego wyboru w pełni świadoma , to polecam ci silnik 1.4l TB o mocy 155KM,  bo przy takim małym autku, to jest to prawdziwy potwór. Cóż, spalanie nie należny do najmniejszych, ale jak się domyślam, nie jest to dla Ciebie główny powód zakupu Alfy nowyt/smile Jeśli będziesz poruszała się tym autem głównie po mieście, to sprawdzi się też mniejszy silnik 1.4l 78KM, choć w trasie jazda może być dość męcząca. Dla tych, co kochają Alfy ale nie lubią dużego spalania jest też silnik diesla 1.3 JTD 90KM. Niestety jest droższy od jednostki benzynowej.  Ogólnie fajne autko (choć awaryjne), wyróżniające się na tle innych Alf.  Mi to się podoba, dlatego obecnie jeżdżę Audi A2

Jan-18-2013 17:51:53
Topic: A2
Category: Forum
Forum: AUDI

Ja o Audi 80 słyszałem dobre opinie, jedyny problemem może być napęd quattro, którego naprawa jest bardziej kosztowna, no i spalanie przy takim napędzie jest wyższe.

Jan-18-2013 15:08:20
Topic: A2
Category: Forum
Forum: AUDI

Będziesz jeździł Audi? A co Scenic okazał się za bardzo awaryjny? nowyt/smile
Cóż, tak jak sam napisałeś, jest wielu zwolenników, jak i przeciwników A2, ale to dotyczy każdego auta. Wygląd A2 może się podobać albo nie, na pewno jest inny od wszystkich dotychczasowych modeli Audi i mi to się właśnie podoba. Ewentualna sprzedaż w moim przypadku nie wchodzi w grę, ponieważ auto w pełni mi odpowiada. Zresztą, myślę że znajdzie się wielu ludzi (niekoniecznie z grona Twoich znajomych) którzy chętnie kupią A2 i wielu, którzy tak bardzo niechętnie je sprzedadzą.
Kartofel czy nie, cóż...jak to mówią, w sprawach gustów i upodobań nie ma dyskusji.

  • Index
  • » Users
  • » Budda
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
24

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top