You are here:Start>Forum>View the posts of Paweł Krzemiński

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Paweł Krzemiński
  • » Profile

Posts

Posts

Mar-07-2013 17:24:32
Category: Forum
Forum: ŁADA

Dzięki wielkie. Mail poszedł na priva.
Pozdrawiam

Mar-07-2013 14:21:56
Category: Forum
Forum: ŁADA

Dzięki za odpowiedź, Nivę chciałbym kupić używaną, przeglądałem już sporo ogłoszeń i znalazłem kilka ciekawych ofert Nivy sprowadzonej z Niemiec. Do wydania mam ok 17 tyś. i z tego co widziałem mogę kupić auto nawet z 2009 roku. Czy możesz mi doradzić na co zwrócić szczególna uwagę podczas oglądania, na pewno na rdzę, ale na co jeszcze, jakieś typowe usterki? Mam jeszcze pytanie czy Ty na przeglądy jeździsz do ASO czy korzystasz z usług zwykłego mechanika? Może źle rozumuję ale Niva jest dość egzotycznym autem i boję się że nie wszyscy będą umieli się do niej zabrać.
Kolejne moje pytanie dotyczy korozji, czy możesz mi powiedzieć ile Cię wyniosła konserwacja auta, robiłeś podwozie i nadwozie?
Pozdrawiam

Mar-06-2013 16:12:35
Category: Forum
Forum: ŁADA

Witam, mam pytanie do kolegi winklewski odnośnie spalania, chodzi mi głównie o jazdę w umiarkowanym terenie, oraz mieście. Dodatkowo interesuje mnie kwestia serwisu, gdzie serwisujesz swoją Nivę i czy jest z tym jakiś problem? Przyznam że juz od dawna szukam dla siebie auta terenowego, mieszkam w górach, teren umiarkowanie trudny, zły dojazd w zimie i osobówką czasem nie dojedzie. Zależy mi przede wszystkim na cenie auta i późniejszych kosztach użytkowania. W tej kategorii Niva nie ma sobie równych. Dużo osób mi odradzało ale to takie gadanie od ludzi co nigdy Nivą nie jeździli. Będę wdzięczny za pomoc.

  • Index
  • » Users
  • » Paweł Krzemiński
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top