You are here:Start>Forum>View the posts of Bolesław

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Bolesław
  • » Profile

Posts

Posts

Mar-19-2013 16:30:17
Category: Forum
Forum: FIAT

Nie chce mieszać wątków więc postanowiłem założyć nowy temat. Tytułem wstępu: szukam SX4 ale pojawił się głosy, żeby zainteresował się Fiatem Sedici bo to podobno identyczne auta. Zapytałem mechanik o opinie na temat Fiata i prawie mnie śmiechem zabił. Suzuki zachwalał jak tylko mógł ale Fiat to według niego kupa złomu (z przewagą kupy). Te modele faktycznie tak bardzo różnią się od siebie ? Jeśli chodzi o stronę zewnętrzną to różnic nie widzę a na mechanice nie znam się na tyle aby wygłaszać opnie.

Mar-17-2013 17:15:12
Category: Forum
Forum: SUZUKI

Pisząc auto miejskie nie miałem na myśli typowego samochodu który non stop jeździ w korkach. Chodziło mi raczej o pojazd uniwersalny. Nie chciałem pisać crossover czy coś podobnego bo bałem się przerzucania się kategoriami a przecież nie o to chodzi. Jeśli chodzi o gabaryty to Audi A4 czy nawet Golf V są od niego dłuższe więc tragedii chyba nie ma.

Mar-16-2013 20:37:26
Category: Forum
Forum: SUZUKI

Na wstępie chciałbym się przywitać.
Szukam małego miejskiego auta i w oko wpadł mi Suzuki SX4. Mój wybór jest podyktowany tym, że spodobał mi się wygląd tego samochodu. Wiem, że niektóre modele mają 4x4 ale jest to dla mnie zupełnie nieistotne. Wiele osób krytykuje ten samochód właśnie za napęd gdyż uważa go za terenówkę. Dla mnie jest to nieporozumienie. Wasze opinie będą dla mnie bardzo cenne.

  • Index
  • » Users
  • » Bolesław
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top