You are here:Start>Forum>View the posts of Patyk

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Patyk
  • » Profile

Posts

Posts

Nov-03-2014 16:33:41
poszukiwania - prośba o sugestię
Category: Forum
Forum: Ogólne

wynalazki z biedronki czy tesco są nic nie warte wiem bo sam to przerabiałem

Tak powinni robić i u nas przecież to wiele nie kosztuje a sprawdza się w 100% a nie tak na odwal się wszystko, żeby było. Ja proponuje przede wszystkim żeby zrobić obwodnice miast i drogi ekspresowe. No ale na to idzie konkretna kasa. Według mnie nie mozna mówic o poprawie bezpieczeństwa i jakości bez lepszych dróg.

Sep-20-2014 17:24:36
Category: Forum
Forum: SEAT

Jak skręcasz w lewo to nacisk jest wtedy na prawe koło i stąd wiadomo. Z upływem czasu będzie słychać coraz głośniej więc z wymianą nie ma na co czekać.

Sep-20-2014 15:47:31
Category: Forum
Forum: SEAT

Łożysko w prawym kole do wymiany i stąd to buczenie.

Aug-17-2014 14:32:34
Category: Forum
Forum: Ogólne

eeee no bez przesady bo idąc takim tokiem rozumowania to trzeba by też zakazać sprzedaży samochodów sportowych bo są bardziej niebezpieczne. To co, taki Angol przyjeżdżając autem nie powinien mieć wstępu do Polski bo ma ograniczoną widoczność? To bez sensu co piszesz bo zabić możesz jadąc na rowerze czy furmance.
Co do kultury jazdy to się zgodzę - nie ma żadnej, ale co się dziwić jak Polacy do samochodów dorwali się dopiero w latach 90. To wciąż nowość i dla wielu nieosiągalny luksus. Taka jest prawda niestety.

Aug-13-2014 16:08:12
Category: Forum
Forum: Ogólne

Tragedia, no ale czy to wina angielskiego auta? Bo przecież najwięcej wypadków powodują kierowcy w normalnych autach. Bardziej chodzi o ludzką głupotę i brawurę niż o rodzaj samochodu...

Jul-30-2014 14:54:42
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ostatnio kumpel przyjechał do Polski angielskim autem. Bardzo fajny samochód, prawie nówka, dużo, dużo tańszy niż u nas. Jeździłem z nim po naszych drogach i poza trudnością w ewentualnym wyprzedzaniu większych problemów nie zauważyłem. On też twierdzi, że jeździ się dobrze i szybko się człowiek przyzwyczaja.
Zastanawiam się więc czy zakaz rejestracji anglików i cała związana z tym afera nie jest tak naprawdę burzą w szklance wody? Bo może zamiast zakazywać, należałoby pozostawić tą kwestię do rozwiązania polskim ubezpieczycielom i pozwolić im nałożyć bardzo wysokie opłaty za ubezpieczenia wyspiarskich aut? 

Jun-29-2014 11:12:40
Category: Forum
Forum: VOLVO

Przekładkę zrobisz,na allegro pełną przekładkę do S80 kupisz już od 2,5tyś, do tego robocizna. A z problemami to różnie bywa, zależy kto ci zrobi. Ja nie bardzo to widzę, nie lepiej poszukać normalnego auta w Hiszpanii czy Belgii? Podobno we Włoszech taniej chodzą. 

Aug-27-2013 21:05:47
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Jasne jest to co piszesz ale bez podłączenia do kompa to nic się raczej wymodzić nie da. Za kontrolę tempomatu odpowiada czujnik położenia sprzęgła i hamulca więc może cos tu jest nie tak np wymagają wymiany czy czyszczenia... Czy jak ponownie próbujesz włączyć tempomat to pojawia się jakaś kontrolka?

Aug-27-2013 20:37:07
Category: Forum
Forum: AUDI

Jak 20tys będziesz robił to chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie czy warto.

  • Index
  • » Users
  • » Patyk
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
13

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top