You are here:Start>Forum>View the posts of umc

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » umc
  • » Profile

Posts

Posts

Jul-22-2013 21:53:34
Category: Forum
Forum: RENAULT

Jest krótki, siedmiomiejscowy i cena jest fajna. W środku nie jest złachany przez roboli i nikt tym nic nie woził. Wygląd jest znośny a spalanie przyzwoite. Wszystkie kwity są w najlepszym porządku. W przypadku takich samochodów jest to ważne bo z doświadczenia wiem jakie cuda w firmach dzieją się z flotowymi autami. Ogólnie ciężko znaleźć samochód w podobnej konfiguracji.

Jul-21-2013 19:09:08
Category: Forum
Forum: RENAULT

Na liczniku jest coś ponad 100tys km ale nie mam pewności, że nie był kręcony. Jako "nauka jazdy" jeździł od początku czyli od 2007/2008 roku. Auto jest na sprzedaż po od nowego roku WORD ma zmieniać samochody, ponadto gość nie ma chętnych na tę kategorię i nie opłaca mu się trzymać samochodu.

Jul-21-2013 15:53:21
Category: Forum
Forum: RENAULT

Sprzęgło jest o tyle fajne, że jest hydrauliczne. W L-kach mechaniczny docisk padnie bardzo szybko. W środku też jest spoko bo nikt tym cementu, kartofli czy stali nie woził. Kolega zwrócił mi jeszcze uwagę, żebym przyjrzał się pracy silnika bo te diesle jeśli chodzą na niskich obrotach to lubią sprawiać problemy. Skrzynia jest ok bo sprawdzałem.

Jul-21-2013 0:32:16
Category: Forum
Forum: RENAULT

Siema
To mój pierwszy post więc witam wszystkich.
Trafiłem na to forum trochę przypadkiem ale jak tu już jestem to zapytam. Mam do kupienia Trafica. Auto było używanie w szkole jazdy. Plusy są takie, że nie było kręcone licznikiem i nie było bite. Minusy to nagminne przegrzewanie i ciągła praca sprzęgła. Trochę się obawiam tego zakupu ale cena jest bardzo atrakcyjna a stan bez mała idealny jak na auto dostawcze.

  • Index
  • » Users
  • » umc
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
37

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top