You are here:Start>Forum>View the posts of feleep

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » feleep
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-03-2013 9:46:56
Category: Forum
Forum: FIAT

Dobra koledzy, myslę, że Hołowczyc już się wytłumaczył a ja zacząłem szukać i znalazłem info że jednak są miejsca gdzie taki filtr mogą wymontowac. Robota jest dobrze wykonana, zmieniają cały software ale żadnego papierka na to nie dają, wiadomo- nielegalne. No ale co z przeglądem, mój gościu jest dość skrupulatny więc wypadałoby szukać innego co patrzy bardziej przez palce. Jak się wyda to mi nie podbiją.... Ciężka sprawa...

Aug-01-2013 17:14:44
Category: Forum
Forum: FIAT

No właśnie! nikt o takich rzeczach nie mówi i w ogóle cięzko jest znaleźć sensowne porady na internecie. Auto naprawdę mi sie podoba i juz bym kupił tylko o ten filtr się boję bo skąd ja mam wiedzieć czy poprzedni właściciel o jeździł jak należy i teraz ja nie będę musiał wymieniać tego ustrojstwa? Na jeździe próbnej nie wyświetlała mi się kontrolka DPF ale w sumie jeździłem ok 40min. Zastanawiam się nad wymontowaniem tego dziadostwa....

Aug-01-2013 16:33:14
Category: Forum
Forum: FIAT

Ale jaka wymiana??? Przecież jak mi się pojawia komunikat co 200km to ja filtra nie będę za każdym razem wymieniał?

Jul-31-2013 18:27:08
Category: Forum
Forum: FIAT

Witam wszystkich. Przymierzam się do zakupu Fiata Bravo silnikiem 1,6 multijet 120 KM. Auto sprowadzone z Niemiec w bardzo dobrym stanie z małym przebiegiem. Auto jest z DPF i jak zacząłem zgłębiać ten temat to zwątpiłem. Kolega, który miał auto z DPF miał dużo problemów tzn cały czas się wyświetlał komunikat, że filtr trzeba wyczyścić, a jak sie tego nie zrobiło to silnik przechodził w tryb awaryjny. Kolega jeździł z tym do ASO i słono płacił za naprawy. Poczytałem opinie innych i są bardzo podzielone. Nie wiem w sumie już co zrobić, czy można jakoś wyłączyć kompletnie ten układ, żeby w razie problemów silnik nie przechodził w tryb awaryjny?

  • Index
  • » Users
  • » feleep
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
5

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top