You are here:Start>Forum>Forum>Ogólne>Tanie radio?

Forgot password? | Forgot username?

Tanie radio?

Tanie radio?

Cześć,

Co sądzicie o tanich radiach z Allegro, które mają mozliwość odtwarzania MP3?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tanie radio?

Zależy co kto rozumie przez "opłaca się"...

Grać ogólnie będzie, a jakość to inna kwestia. Jeśli nie masz zapędów audiofilskich a wystarczy Ci że coś tam będzie w tle leciało to jak najbardziej możesz kupić. Pytanie czy nie lepiej za tą samą cenę kupić firmową używkę JVC, SONY itp. (przy czym odradzam Blaupunkta.)

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tanie radio?

Wlasnie ciezko znalezc nawet uzywke JVC za 70 zl a ja slyszalem zeby Sony nie kupowac ani radia ani glosnikow. i nie zalezy mi na napedzie CD samo USB mi wystarcza nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tanie radio?

Kazimierz wrote:

Wlasnie ciezko znalezc nawet uzywke JVC za 70 zl a ja slyszalem zeby Sony nie kupowac ani radia ani glosnikow. i nie zalezy mi na napedzie CD samo USB mi wystarcza nowyt/smile

za to słyszałeś zeby kupować chińskie no name'y? sony w porównaniu do alpine jest w tyle ale i tak bije na głowe chinskie wynalazki

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tanie radio?

nie slyszalem zeby kupowac chnskie ale popatrz na cene jak mi sie zepsuje to moge go do kosza wyrzucic a jak mi soniak za 400 zl padnie to idzie sie poplakac...

a takie renomowane marki jak JVC albo Kenwood robia radia z samym USB i czytnikiem kart?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tanie radio?

Kazimierz wrote:

a takie renomowane marki jak JVC albo Kenwood robia radia z samym USB i czytnikiem kart?

Robią, ale trochę kosztują nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tanie radio?

Myślałem że napęd CD jest drogi i bez powinno byc taniej ;/

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tanie radio?

skąpy traci podwójnie jak to mówią i jak chcesz wyrzucać pieniądze w błoto to kup chiński szajs ale ja zgadzam się z Mareczkiem i kupiłbym używkę. Sam mam używane radio sony cdx-gt 230 i jestem bardzo zadowolony. nie wiem skąd słyszałeś zeby tej firmy nie kupować ale sam mogę ci je polecić bo jakość dzwięku jest bardzo dobra i już trzeci  rok pracuje bez zarzutów. Tak się składa że radio kupiłem na ebay za 150 zł w świetnym stanie. Jak dobrze poszukasz to i znajdziesz cos fajnego.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tanie radio?

Ja posiadam Pionieera, którego kupiłem za 50 zł używanego, więc prawdziwa okazja. Może warto się rozglądnąć?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Tanie radio?

Również jestem zdania, że warto jednak zainwestować w dobrą używkę, niż chińskie, nowe padlo nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
93

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top