You are here:Start>Forum>Forum>RENAULT>Oryginalne radio do Scenica

Forgot password? | Forgot username?

Oryginalne radio do Scenica

Oryginalne radio do Scenica

Dziś radio w moim samochodzie wyprowadziło mnie z równowagi i postanowiłem je wyrzucić. Na necie znalazłem radio z rozbitka. Za komplet tj. radio, wyświetlacz i pilot gość chce 120zł. Mam pytanie: co jeszcze muszę dokupić, żeby to zaczęło działać ?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Oryginalne radio do Scenica

Najważniejsze jest okablowanie, nie wiem czy masz  je w zestawie czy nie, musisz sprawdzić czy są wszystkie kable bo często od używek są pourywane albo uszkodzone. Sprawdź tez ich długość, jak wszystko gra to po prostu trzeba podłączyć tymi samymi kolorami czyli czerwony do czerwonego itd. Jak masz radio pasujące do Twojego auta ze wszystkimi kablami to migiem sobie poradzisz.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Oryginalne radio do Scenica

Wstępnie jestem ustawiony z gościem który ma rozbitka na sprzedaż. Za flachę gość zgodził się na rozebranie kokpitu i wyciągnięcie elementów. Jak będą pasowały to kupię całość i po problemie. Ja mam przejściówkę a on wersję już po lifcie więc nie wie wiem jak się to wszytko będzie zgrywać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Oryginalne radio do Scenica

Sprawdź dokładnie zanim kupisz bo często się okazuje że znaczenie mają dosłownie milimetry i zimna dupa z podłączenia

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
56

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top