You are here:Start>Forum>Forum>OPEL>Głośna praca silnika

Forgot password? | Forgot username?

Głośna praca silnika

Głośna praca silnika

Witam  nowyt/smile  Jestem tu nowy i witam wszystkich fanów Opla a zwłaszcza Agili  nowyt/smile
Ostatnio zauważyłem ze silnik w mojej agilce głośno pracuje, nie wiem czym to może  byc spowodowane bo wcześniej chodził cicho. Silnik 1.2 benzynka. Czy ktoś ma podobny problem?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Głośna praca silnika

Sprawdzałeś poziom oleju? Moze  być wariator albo wydarte krzywki na wałku rozrządu, radziłbym pojechać do mechanika i sprawdzić bo głośna praca silnika nie wróży nic dobrego i może doprowadzić nawet  do rozsypania się silnika.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Głośna praca silnika

Łańcuszek  rozrządu był wymieniany bo pisze w dokumentach auta ( auto kupiłem używane) to nie wiem co maiłbym jeszcze zrobić, olej jest ok

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Głośna praca silnika

nie wiadomo czy cały rozrząd był wymieniany i czy faktycznie był bo nie takie rzeczy ludzie wpisują do książek żeby sprzedać auto. Łańcuch najczęsciej zaczyna hałasować jak nadaje się do wymiany ale to  nie reguła, najlepiej jakbyś zabrał auto do dobrego mechanika.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top