You are here:Start>Forum>View the posts of Michał

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Michał
  • » Profile

Posts

Posts

May-04-2014 10:42:30
Category: Forum
Forum: SEAT

Kiedys miałem podobna sytuację i chodziło własnie o stacyjkę. Wymieniłem kostke w stacyjce i po problemie.

Apr-05-2013 22:08:39
Category: Forum
Forum: FORD

Może wypaliło zawór? Sprawdź kompresje na tym garze.

Mar-15-2013 18:03:59
Category: Forum
Forum: AUDI

Jak dla mnie to świetna sprawa, w głębokim śniegu to pewnie nic nie da ale na lodzie to git. Najlepsze jest to że nie trzeba zdejmować takich łańcuchów  na drodze, bo nie niszczą one nawierzchni jak zwykłe metalowe. Chyba na przyszły rok sobie takie sprawię nowyt/smile

Feb-20-2013 16:13:40
Category: Forum
Forum: FIAT

Widzę, że masz duży sentyment do swojego auta i dobrze ci ono służy, jeśli chcesz, żeby nadal tak było, to odpuść sobie takie przeróbki. Wiem, że są zapaleni tuningowcy, co powiedzą, że każde auto można przerobić i wszystko będzie jeździć jak ta lala , ale ja się z tym nie zgadzam. Dla mnie to igranie z bezpieczeństwem swoim i pasażerów. Opony o wyższym profilu, to dobry pomysł, choć jakiejś wielkiej różnicy nie będzie, nie oszukujmy się. Kiedyś znajomy mechanik powiedział mi taką sentencję - "Traktuj samochód, tak jak go kochasz" i chyba jest w tym dużo prawdy. Jak chcesz robić eksperymenty z zawieszeniem, to popróbuj na jakimś złomie, nie będzie płaczu jak sie nie uda.

Jan-27-2013 19:04:48
Category: Forum
Forum: DAIHATSU

Kiedyś czytałem takie opowieści grupki maniaków off road i trochę się naczytałem opinii o tym aucie. Okazuje się że samochód potrafi nieźle zaskoczyć swoją siłą i wytrzymałością. Choć wygląda jak plastikowa bulwarówka, to drzemie w niej lwia siła. Facet opowiadał jak tym autem cuda wyprawiał i nawet spadł z trzymetrowej górki i ku zdziwieniu wszystkich  auto było bez uszczerbku. Vitara wysiada. Największym problemem jest  korozja, która podobno wychodzi ze wszystkich stron. Z częściami z tego co czytałem jest dość kiepsko i dużo osób szukało za granicą.

Nov-16-2012 19:25:54
Topic: Bravo
Category: Forum
Forum: FIAT

super auto mało awaryjne, lepiej wyposażone i w tej samej cenie co Golf. fajnie i dynamicznie się prowadzi jedyny minusik to trochę z duże spalanie ale w ogólnym rozrachunku wypada o głowę lepiej niż Golf. powiedzenie że jak kupować to tylko Niemca w tym przypadku się nie sprawdza.

Nov-12-2012 18:23:12
Category: Forum
Forum: DAEWOO

czemu nie, na allegro jest sporo wartych uwagi ogłoszeń, oczywiście musisz się liczyć z wiekowością auta ale zdarzają się i rodzynki

Sep-12-2012 19:18:12
Category: Forum
Forum: SAAB

Pamiętaj, że lampa musi mieć homologacje na ksenon, układ poziomowania lampy i układ oczyszczania lampy. Wszelkie przeróbki są niedopuszczalne. Policja lubi dusić.

Sep-07-2012 18:47:14
Category: Forum
Forum: FIAT

ekspert a co ty za głupoty piszesz! Każdy samochód można zmienić i fajnie zmodyfikować.

  • Index
  • » Users
  • » Michał
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top