You are here:Start>Forum>View the posts of Zbój

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Zbój
  • » Profile

Posts

Posts

Jun-30-2013 17:56:13
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Możesz tez wymienić całe gniazdo na nowe bo większość gniazd montażowych powinno tam pasować.

Jun-29-2013 19:07:04
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

No to nie pozostaje ci nic innego jak używać trójnika. Należałoby rozebrać gniazdo i sprawdzić co i jak ale gra nie warta świeczki.

Jun-28-2013 16:52:36
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Może należałoby uściślić co oznacza że ładowarka "nie pasuje" ?  To że alfy mają płytkie gniazdo to się zgodzę i problem najczęściej polega na tym że wtyczka wypada i trzeba ją podtrzymywać ale nie wiem czy u kolegi Prokopa o to chodzi czy że ma zupełnie inne gniazdo i żadna wtyczka nie pasuje?

Feb-18-2013 20:34:31
Category: Forum
Forum: OPEL

Jak rozróżnić auto z wysp? Może po kierownicy po prawej stronie  nowyt/laughing  nowyt/laughing

Feb-10-2013 12:12:43
Category: Forum
Forum: Ogólne

Polecam ci Toyotę Avensis. Auto nie do zdarcia. Mój ojciec ma i tak niezawodnego auta, to jeszcze nigdy nie widziałem. Robisz tradycyjne przeglądy, wymieniasz płyny i jeździsz latami. Japońskie auta nie maja sobie równych. Avensis to bardzo fajny i duży samochód. Bagażnik tez niezwykle pojemny, a jak rozłożysz siedzenia, to i szafę przewieziesz. Polecam silnik diesla 2.0, mało pali i jest mocny. To auto nigdy ojca nie zawiodło, a jeździ już 13 rok, więc o czymś to świadczy. Za 20tyś znajdziesz ciekawy egzemplarz z umiarkowanym przebiegiem. Naprawdę auto warte swoich pieniędzy.

Feb-10-2013 11:56:56
Category: Forum
Forum: Ogólne

No i tak trzymać!  nowyt/cool  Policja jest jeszcze porządna w tym kraju. Wracając do tematu, to ja miałem jedna stłuczke w tamtym roku w styczniu. Niestety z mojej winy, bo za szybko jechałem i na zkręcie był czysty lód więc wyrzuciło mnie na przeciwny pas. Całe szczęście, że nikt nie jechał, bo by była niezła kraksa. Uderzyłem jednak w płot pobliskiego domu i wgniotłem bok auta  nowyt/crying2   Najgorsze kłopoty, to miałem ze starym dziadkiem od tego płotu, bo sie uparł, żeby wzywać policję. Ja nie chciałem, bo mandat by mi dali jak nic. W końcu udało mi się go przekabacić i zapłaciłem za naprawę płotu 400zł . Całe szczęście, że to był stary drewniany płot, a nie jakiś wypas. Naprawa auta kosztowała mnie 800zł i tak dostałem nauczkę, żeby szybko nie jechać. Inna sprawa, że droga w tym miejscu jest bardzo często oblodzona i nikt jej nie sypie. Podobno dziadkowi, to już ze trzy razy ten płot rozwalali  nowyt/big-grin

Feb-10-2013 11:46:48
Category: Forum
Forum: Ogólne

A ja Was zaskoczę, bo kilka dni temu widziałem super laskę, która ostro wymieniała koło w swoim Fordzie Focusie. Myślałem, że będzie dobry ubaw, no bo jak baba może wymienić koło poprawnie, ale sie bardzo pomyliłem. Zatrzymałem sie na parkingu i obserwowałem co laska robi. Radziła sobie jak prawdziwy zawodowiec, a mi do śmiechu wcale nie było. Mój kumpel, który siedział obok wyskoczył z auto i poszedł, żeby jej pomóc, ale ona odmówiła, bo powiedziała, że sama umie sobie poradzić. Widzicie więc, że są piękne i zaradne kobiety, dla których zmiana koła, to pestka. Ja to się nawet trochę takich babek boję, no bo nie wiadomo czego się można po takich spodziewać.... nowyt/smile nowyt/smile

Feb-10-2013 11:40:00
Category: Forum
Forum: Ogólne

U mnie warunki nie takie złe, trochę sniegu napadało ale drogowcy ostro pracują, więc da się przejechać. Panowie, trzeba sie trzymać i nie pękać, bo za kilka tygodni przyjdzie wiosna!

Feb-03-2013 15:18:29
Topic: Terrano
Category: Forum
Forum: NISSAN

no chyba żarty sobie robisz? Nigdy nie uwierzę, że w mieście pali 9,5l! W trasie, przy spokojnej jeździe to ok, ale w ruchu miejskim, to jest niemożliwe.

Feb-03-2013 13:12:34
Topic: Terrano
Category: Forum
Forum: NISSAN

zależy co Twoi ziomkowie mieli na myśli mówiąc "pali poniżej 10l", bo jak w mieście czy cyklu mieszanym, to nie bardzo chce mi się w to wierzyć. W trasie to ok, bo to jednak dość oszczędny diesel, ale w mieście to wątpię, żebyś zszedł poniżej 12l

  • Index
  • » Users
  • » Zbój
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
23

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top