You are here:Start>Forum>View the posts of Kowal

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Kowal
  • » Profile

Posts

Posts

Jul-30-2014 16:05:15
Category: Forum
Forum: Ogólne

do 5tys kupisz dobre auto, dla przykładu Mazda 626 albo Seat Ibiza II. Te auta nie będą ci sprawiały większych problemów pod warunkiem ,że kupisz w dobrym stanie. U mnie w rodzinie jest Mazda 626 z 99r w dieslu i sprawuje się bez zarzutów. Jak auto zadbane to jeszcze długo pojeździsz.

Jul-29-2014 20:22:45
Category: Forum
Forum: Ogólne

Słuchajcie, ostatnio były robione badania w krajach europejskich i wyszło w nich, że największymi burakami na drogach są kierowcy BMW. Zajęli oni pierwsze miejsca pod względem cwaniactwa, łamania przepisów drogowych, agresywności i braku uprzejmości wobec innych użytkowników dróg. Na drugim miejscu znaleźli się kierowcy Land Roverów, na trzecim kierowcy Audi. Przyznam, że coś musi być na rzeczy, ale nie jestem pewny czy to samo auto tak ogłupia kierowcę, czy raczej głupi kierowca sięga po BMW...

Aug-30-2013 20:45:06
Category: Forum
Forum: VOLVO

No to pozostaje tylko pogratulować i pozazdrościć fury nowyt/smile

Aug-29-2013 21:01:55
Category: Forum
Forum: VOLVO

No i przede wszystkim cena odstrasza klienta, a jak człowieka nie stac to często zaczyna wymyślać, że auto awaryjne, że nie warte pieniędzy i takie tam. Typowe polskie narzekania, a auto naprawdę godne uwagi i oryginalne. Jak mówi moja dziewczyna - ma coś z niedźwiedzia nowyt/smile

Aug-29-2013 20:49:27
Category: Forum

A ten mandat to za co mu wlepili? Zresztą u nas to nic nie dziwi, żyjemy w świecie Barei.

Aug-29-2013 14:42:54
Category: Forum

Mnie najbardziej rozczarowuje fakt że 99% takich concept cars w ogóle nie trafia do produkcji. Człowiek się napatrzy na wizualizację i na tym się kończy, szkoda. Tak na marginesie, u nas to auto nie wyjechałoby nawet na drogę, spójrzcie jaki ma prześwit, tym się nie da normalnie jeździć.

Aug-29-2013 14:12:57
Category: Forum
Forum: VOLVO

To naprawdę udane auto, ktoś tu napisał, że sukcesów na rynku europejskim nie odniosło i z tym sie zgodzić nie mogę. Sprzedaż tego modelu na zachodzie jest bardzo dobra i porównywalna z innymi markami produkującymi Suvy. Zasadnicza różnica polega na tym że cena jest stosunkowo wysoka w porównaniu z konkurencją ale nalezy też zadać sobie pytanie dlaczego tak jest? Otóż z założenia Volvo chciało wyprodukować Suva luskusowego co automatycznie wpłynęło na wyższą cenę. Nie zapominajmy też że jest to auto przeznaczone dla 7 osób! Popatrzcie na wyposażenie tego auta a dopiero później krytykujcie jego ceną.

Aug-16-2013 18:41:23
Category: Forum
Forum: VW

http://youtu.be/w6lpbAk1Ltw
Nabić klimę się da, ale należałoby najpierw spuścić to co zostało bo z Twojego opisu wynika, że jednak klima chłodzi, słabo ale jednak. Zasada jest taka, że przed nabiciem należy spuścić wszystko, osuszyć i nabić odpowiednia ilością czynnika. Dobijanie czynnika do już istniejącego może nawet doprowadzić do uszkodzenia układu.

Aug-05-2013 19:33:23
Category: Forum
Forum: SKODA

Z tego co wiem to Octawia miała  problem z częstymi awariami dwumasy. Być może mechanik kierował się tym przy diagnozie. Warto podjechac do drugiego warsztatu i zobaczyć co tam powiedzą. Może być i tak że to ciche stukanie nie pochodzi spod maski ale gdzieś z  zawieszenia itp. Skoro stukanie jest ciche to możesz wziąć na wstrzymanie i zobaczyć czy nastąpi pogorszenie. Tak jak pisałem wcześniej, przy dwumasie objawy pojawiają się stopniowo.

Aug-04-2013 16:56:14
Category: Forum
Forum: SKODA

Objawy uszkodzenia pojawiają się stopniowo i zaczyna się głównie od głośniejszej pracy i drgań skrzyni biegów na wolnych obrotach. Później pojawia się też szarpanie podczas ruszania, kłopoty z płynnym ruszaniem i zmiana biegów. W zaawansowanym uszkodzeniu pojawiają się drganie silnika które przenoszą się na całe auto.

  • Index
  • » Users
  • » Kowal
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
16

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top