You are here:Start>Forum>View the posts of Boniek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Boniek
  • » Profile

Posts

Posts

Oct-23-2014 13:41:57
Category: Forum
Forum: Ogólne

żeby ludzie zrozumieli że przepisów należy przestrzegać i że jak jest podwójna ciągła to znaczy że ktoś mądrzejszy uznał że musi być żeby nie wyprzedzać to musi całe pokolenie wymrzeć albo i kolejne. U nas nadal ludzie funkcjonują w mentalności lat 80 i 90 kiedy oszukiwanie i kombinatorstwo było na porządku dziennym.
U nas nie ma kultury jazdy i ot cały problem.

Jul-02-2013 16:05:57
Category: Forum
Forum: RENAULT

Jak nic nie pamiętasz to może byłeś zamyślony i zamiast na sprzęgło to wcisnąłeś hamulec i stąd silnik zgasł?

Jul-02-2013 16:03:25
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

W ten sposób to możesz tylko zaszkodzić bo teraz to pewnie popchnąłeś cały brud w głąb i efekt jest taki że nic nie dmucha albo jak dmucha to milionami bakterii, grzybów i innych syfów do wnętrza. Nie masz co kombinować tylko wszystko rozebrać i wyczyścić jak trza.

Jan-19-2013 13:39:09
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Niestety tan typ tak ma, sam miałem z tym problem i nikt nie umiał mi poradzić. Jak jeździłem do mechaników to tylko rozkładali ręce i mówili, że te auta to totalna katastrofa i radzili żebym zmienił auto . Zacząłem jeździć do ASO i tam tez nie umieli pomóc. Wkurzające jest to, że jak nie urok to cos innego w tych autach się psuje. Jak wydałem kase na marne bo i tak nic nie pomogło. Odnośnie Twojego problemu to spróbuj wymienić ten gumowy wąż od odmy, są tam często nieszczelności. Sprawdź jeszcze czy ta gumowa rura idąca od filtra do przepustnicy jest w dobrym stanie. A najlepiej ci radze pozbądź się tego auta, bo przy nim osiwiejesz, a i tak nic nie naprawisz.

Sep-13-2012 20:00:04
Category: Forum
Forum: HONDA

a świece i przewody masz sprawne?

Sep-13-2012 19:07:09
Category: Forum
Forum: HONDA

Jaka to konkretnie instalacja i kiedy były filtry wymieniane?

Sep-12-2012 19:36:55
Category: Forum
Forum: SKODA

Ja używam tylko Motula i jestem bardzo zadowolony. Radzę spróbować, ponieważ szybko zauważysz pozytywną różnicę. Silnik pracuje duuuużo lepiej. Przejście na inny syntetyk jest jak najbardziej bezpieczne. Mnóstwo ludzi tak robi, a jak oddasz autko do serwisu, to tam nikt nie pyta jaki olej był używany i wymieniają na najtańsze syntetyki. Ważne, aby był to syntetyk i tyle.

  • Index
  • » Users
  • » Boniek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top