You are here:Start>Forum>View the posts of Dominik18

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Dominik18
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-11-2013 19:46:17
Category: Forum
Forum: CITROEN

a mnie interesuje jak to jest z przyrostem mocy po zamontowaniu strumienic ?

Jan-16-2013 19:40:43
Category: Forum
Forum: VW

CC550 (standard) - 55Ah 460A - spokojnie wystarczy
CB620 (plus) - 62Ah 540A -  dla bardziej wymagających nowyt/smile
CA640 (futura) - 64Ah 640A

Jan-16-2013 19:31:09
Category: Forum
Forum: VW

Scirocco to bym babie nie dał, za dobry i za szybki na kobitę, zresztą trzeba liczyć przynajmniej 30tyś na to auto, a u Was budżet mały. Za taką kasę polecam Polo na przykład 1,3  benzyna ze średnim przebiegiem z 2004/2005 roku. Fajne autko w sam raz dla Twojej kobiety. Możesz też rozejrzeć się za Lupo, choć to już mniejsze auto ale dobre do miasta, łatwe w parkowaniu. Znajdziesz takie z 2004 1,0  benzyna - tanie w użytkowaniu. Dla mnie to najlepsze modele, bo po co się ładować w droższe, żeby było bardziej szkoda jak baba rozbije?

Jan-16-2013 14:27:34
gumowe piszczenie
Category: Forum
Forum: TOYOTA

trochę to dziwne, że mechanik nic nie wykrył, ja sam już kilkakrotnie miałem zawieszenie robione i mój majster zawsze wszystko potrafił wykryć, nawet jak jeszcze można było jeździć i jeździć przez kilka miesięcy. Jeśli piszczenie jest dość wyraźne i to nie piszczy mysz nowyt/smile albo jakaś inna pierdoła nie związana z zawieszeniem, to powinieneś pojechać do innego mechanika po drugą ocenę, żeby spać spokojnie. Nie wydaje mi się jednak, że to jakaś niezwykle pilna sprawa i że auto się rozpadnie na kawałki podczas podróży do Zakopca. Jeśli to dopiero początek objawów, to jeszcze możesz śmigać, bo takie piszczenie auta nie zabije, a jak Cię to denerwuje, to popryskaj sylikonem. Nie rozwiąże to problemu ale przez jakiś czas będzie spokój od pisków.

tylko jeep, reszta to syf

Sep-16-2012 11:25:01
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

Wszystko zależy od marki, bo mogą być jakieś niewielkie rozbieżności. Generalnie rezerwa wynosi ok.5 litrów. Możesz to sam sprawdzić, bo bak ma 45 litrów, więc jak następnym razem zapali się kontrolka to zalej do pełna i zobaczysz. Z tą czerwona kreską i zapalaniu się kontrolki, to pewnie na skutek przelewania się paliwa w zbiorniku-  podczas jazdy po górę itp.

  • Index
  • » Users
  • » Dominik18
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
2

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top