You are here:Start>Forum>Forum>VW>VW dla kobiety

Forgot password? | Forgot username?

VW dla kobiety

VW dla kobiety

Cześć,

Mam problem z moją kobietą. Planuje sobie kupić samochód tak do 15 tyś zl. Samochodów jest do wyboru do koloru, jednakże ja nie znam się kompletnie na VW ale za to moja je kocha i stwierdziła, że nie chce innego auta niż VW. Który model wzielibyście pod uwagę dla kobiety w kwocie do 15 tyś zł? Golf IV?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Hmm dla kobiety w sumie GOLF IV będzie idealnym wyborem, tym bardziej, że kobiety jakoś kochają się w tym modelu. Zaproponują jej ten model i zobaczysz czy to jest właśnie to.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

New beetle- jeśli chodzi o auto dla laski to żaden Golf nie przeskoczy tego modelu. Sprzęt jest cud, miód, malina. Generalnie nie przepadam za Niemiecką motoryzacją ale ten model jest uber alles. Za te pieniądze można już targnąć fajnego Żuka. Kolejna fajny i według mnie nieco kobiecy samochód ze stajni VW to Sirocco ale tu już trzeba się liczyć z dużym wydatkiem. Z drugiej jednak strony może warto odczekać dozbierać kasy bo sprzęt naprawdę wymiata. Chyba pierwszy produkt VW który swoim design może startować do Alfy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Scirocco to bym babie nie dał, za dobry i za szybki na kobitę, zresztą trzeba liczyć przynajmniej 30tyś na to auto, a u Was budżet mały. Za taką kasę polecam Polo na przykład 1,3  benzyna ze średnim przebiegiem z 2004/2005 roku. Fajne autko w sam raz dla Twojej kobiety. Możesz też rozejrzeć się za Lupo, choć to już mniejsze auto ale dobre do miasta, łatwe w parkowaniu. Znajdziesz takie z 2004 1,0  benzyna - tanie w użytkowaniu. Dla mnie to najlepsze modele, bo po co się ładować w droższe, żeby było bardziej szkoda jak baba rozbije?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Nie, no bez przesady, nie jest tak źle z moja kobietą, jeździć to ona umie i to dość dobrze, w końcu sam ją uczyłem! nowyt/smile nowyt/smile  Lupo to raczej odpada, bo ona chce coś większego i bardziej dynamicznego. Może ten Polo by nawet był, ale pewnie jej się nie spodoba. Beetle to nawet fajna sprawa ale za 15tys to kupisz dość stare auto bo z 99 albo 00 i trochę te pogrubione nadkola są bardzo niepraktyczne. Wolałbym jej kupić jakieś młodsze auto, żeby dłużej służyło.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Bez przesady, za 15tyś to chcesz kupić młode auto? Zależy co rozumiesz przez pojęcie "młode". Ja też polecam ci Polo, z małym silnikiem, do Golfa jakoś przekonania nie mam, może dlatego, że u mnie na osiedlu to wszystkie gnojki jeżdżą Golfem i źle mi się ten model kojarzy - z dresem i cwaniactwem. No ale jak Twoja panna takie lubi , to ok, ja swojej kobiecie nie kupowałbym takiego auta. Postawiłbym na Hondę Civic, bo za 15tys kupisz dobre auto z 2004 albo 2005 roku, do wyboru diesel albo benzyna. Fajnie się  prowadzi, bo sam miałem okazję jeździć. W środku tez dobre wyposażenie, dużo schowków na kobiece szpargały. Golf się przy niej chowa.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Jeśli już pojawiły się propozycje z poza VW to może Audi A3, podobny styl myślenia o motoryzacji. Auto całkiem przyjemne a można trafić nawet quattro w dobrych pieniądzach i to już jest moc. Części nowe, używane, zarówno zamienniki jak i oryginały dostępne są bez problemu. Z grupy VW może Seat Leon- też fajna bryka.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Wczoraj moja kobieta miała wolne i wygląda na to że cały dzień siedziała na necie w poszukiwaniu aut. Dziś mi oznajmiła przez telefon, że jest zakochana w VW Scirocco, no mówie jej że fajnie ale za 15tys to nic nie znajdziemy, no to ona strzela focha. Tłumaczę jej że sam chciałbym takie auto ale kasy mało i albo trzeba dozbierać albo kupić cos innego. Ona nie chce czekać więc teraz mam sajgon w domu nowyt/sad Muszę jej coś znaleźć bo mi żyć nie da!  Ten Seat Leon, to nie jest czasem za bardzo awaryjny? Bo ja kiedyś czytałem o Seatach że sporo z nimi problemów. Nie wiem czy to prawda. Taki Seat to wygląda fajnie, tyle że na ten najnowszy model to kasy zabraknie, a ten I generacji to podobno mułowaty przy małych silnikach. Ewentualnie gaz by wchodził w grę. Czy Leon dobrze znosi LPG?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Jeśli nie masz obaw co do VW to również Seata nie powinieneś się obawiać, jedna stajnia te same konie tylko wygląd furmanki się różni. O ile wiem to z gazem tylko silniki Subarynek i Mitsubishi mają problemy. W subaru to najczęściej wina montującego który źle dobrał instalację, w Mitsubishi to wina konstrukcji silnika. Oczywiście mówimy to o konkretnych typach silników bo w przypadku innych jest pełen luz. Wracając do Seata i tolerancji na LPG to nie słyszałem o problemach w tej kwestii. Kolega niedawno sprzedał Leona i przesiadł się na Toledo. Wcześniej jeździł Cordobą. 
Jedyny minus jaki zauważyłem w starszych Seatach to słabej jakość materiały wykończenia wnętrza (chromy złażą z klamek, wycierają się fotele, plastiki które mają kontakt ze skórą załażą brudem itp) być może teraz już to poprawili.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Leon to fajne auto  i na gazie ładnie pracuje, mój brachol ma leona 1.8 20V 120KM z LPG i sprawuje się bez zarzutów. Odradzam kupowanie mniejszego silnika benzynowego, ponieważ auto jest dość mułowate. Minimum to 1.8, ale nie sprawdzałem jednak w dieslu, więc nie wiem jak chodzi. Generalnie nie ma jakiś poważnych awarii, raczej standardy z zawieszeniem i drobna elektryka szwankuje jak elektryczne lusterka czy szyby. Mój brat jest zadowolony, a ma to auto dobrych kilka lat. Faktem jest niska jakość materiałów wykończeniowych.  Plastiki są dość tandetne i trzeszczące, a tapicerka na fotelach już dawno została okryta pokrowcami bo się przetarła. Pomimo tych wad, to auto fajne i dynamiczne. Wygląd tez nietuzinkowy.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
4

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top