You are here:Start>Forum>Forum>VW>VW dla kobiety

Forgot password? | Forgot username?

VW dla kobiety

Re: VW dla kobiety

Hmm ale czy kupi Leona w tej cenie? Niby to prawie też VW, no ale skoro ona uparła się na VW, to jednak Golf IV będzie idealnym rozwiązaniem dla niej. W sumie czesto widać kobiety właśnie Golfach, więc czemu by nie akurat ten model? Ładnie się prowadzi, części są tanie jak barszcz, wszędzie dostępne, więc czemu by nie?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Ja nie wiem o co biega z tym Golfem. Samochód jak samochód. To, że się psuje nie ulega żadnej dyskusji. W porównaniu np do Audi często gnije. Bryła i wykończenie też nie rzuca na kolana. Generalnie auto dla ludu. Bez ogromnych zalet ale też i bez poważnych wad- takie poczciwe wozidło.
Leon moim zdaniem jest ładniejszy ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Ostatnio w tv (program pewnej znanej stacji telewizyjnej)  wiedziałem zakup Skody Felicji i ten samochód mnie do siebie przekonał. Wiadomo Skoda nic szczególnego ale ta prostota do mnie przemawia.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Golf i gnije? Ty człowieku chyba nie wiesz co piszesz... Jak się nie znasz, to nie pisz... Audi nie jest wcale lepsze od VW. Człowieku nie pisz tutaj o Skodzie, bo masz jak byk napisane, że auto szuka dla kobiety VW a nie skodę! Jego kobieta pewnie nie będzie miała nawet ochoty spojrzeć na to autko, bo mi się tez nie podoba w ogóle

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Którego golfa rdza nie żre tego nie żre ale widziałem już takie gdzie nie było błotników. Audi to inny segment. Czytanie ze zrozumieniem to zanikająca umiejętność w tym kraju. VW był wyjściem w propozycjach pojawiają się różne samochody i różne marki. Skoda jak pewnie pan ekspert wie należy do koncernu VW i robiona jest na jego podzespołach. Ponadto Skoda to tańszy wariant VW a jak byś dokładnie przeczytał wcześniejsze posty to byś wiedział, że budżet jest ograniczony a walka idzie o samochody młode. Ergo Golf którego cena rzadko kiedy idzie za jego rynkowa wartością będzie stosunkowo drogi. W tych samych pieniądzach można kupić młodszego Seata lub dużo młodszą Skodę. Samochody tak samo popularne, na tych samych podzespołach tylko nieco tańsze i jak niektórzy twierdza pod wieloma względami lepsze od flagowego okrętu marki.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Witajcie!

Może i ja coś dodam w tym temacie, ponieważ sama jestem kobietą.  Mi bardzo podoba się New Beetle i choć wiele osób napisze, że to auto zbyt cukierkowe, to ja uważam, że jest stworzone dla kobiety z duszą romantyczki i trochę zwariowanej.  Świetne, małe autko, dość zrywne i z małym damskim pazurkiem nowyt/smile  Uważam, że Twoja kobieta będzie z tego modelu bardzo zadowolona, a jak dobrze poszukasz, to znajdziesz auto w dobrym stanie i z małym przebiegiem, choć nieco starsze od innych proponowanych tu modeli. Pamiętaj też, że rocznik, to nie wszystko, ponieważ takie cukierkowe autka są w większości używane przez kobiety, które nie mają natury rajdowcy i obchodzą się z samochodem jak z jajkiem.  Auto, choć starsze może być w doskonałym stanie technicznym.   Dodatkowy plus jest też taki, że Twoja dziewczyna będzie się wyróżniać w tłumie tych wszystkich męskich aut. Autko nie pali za wiele, więc jak sam widzisz jest wiele plusów.  Może warto się ponownie zastanowić?

Edited by: Gosiulka - Jan-26-2013 17:14:02

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Adamek wrote:


Golf i gnije? Ty człowieku chyba nie wiesz co piszesz... Jak się nie znasz, to nie pisz... Audi nie jest wcale lepsze od VW. Człowieku nie pisz tutaj o Skodzie, bo masz jak byk napisane, że auto szuka dla kobiety VW a nie skodę! Jego kobieta pewnie nie będzie miała nawet ochoty spojrzeć na to autko, bo mi się tez nie podoba w ogóle

Nie no, dlaczego nie. Nie musisz się tak bulwersować na kolegę, że podał przykład Skody. Przyznam, że sam o tym myślałem, bo fajny egzemplarz można trafić za tę kasę. Jak zaproponowałem swojej kobiecie, to mnie wyśmiała. Podobno takie auta już dawno wyszły z mody. Zrozumiesz ty kobietę? Jej chodzi o jakiś nowszy model,  jeśli chodzi o zewnętrzny design, bo co w środku, to już ją mniej interesuje :/
Pomysł jednak jak najbardziej trafiony, tyle, że moja połówka wybredna.

Edited by: Wacek - Jan-26-2013 17:28:03

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Cześć! Przyznam, że nie rozumiem dlaczego twoja dziewczyna gustuje w VW? Dla mnie to są auta bez wyrazu i dla takich młodych chłopaków, żeby się wyszaleli pod blokiem czy na parkingu hipermarketu. Ja nie chciałabym takim autem jeździć. Jeśli już to w grę wchodzi jedynie new beetle bo jest strasznie słodki, zwłaszcza z fajną tapetką. Ten model jest w 100% dla kobiety! Nie wiem dlaczego wszyscy tu radzą kupić jakieś strasznie męskie auta i takie bez charakteru. Ja od siebie polecam ci toyotę yaris. Jeżdżę taką już długi czas i jestem bardzo zadowolona. Świetnie się sprawuje w ruchu miejskim, mało pali, a do tego jest bardzo kobieca. Dla twojej dziewczyny będzie jak ulał. Na pewno kupisz jakiś fajny model, a większość ma mały przebieg bo jeżdżą nimi głównie kobiety w miastach. Dodatkowo to japońskie auta i znacznie lepsze od VW, nie rdzewieją i się nie psują.
Chce jeszcze powiedzieć, że kolega tu wspomniał o Skodzie Felicji, a właśnie moja mama taką jeździ i jest bardzo zadowolona. Ja też mam do tego auta duży sentyment bo się na niej uczyłam na podwórku jeździć nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Kobiety są zbyt skomplikowane, żeby mogły docenić prostotę Skody...

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Ja też na początku proponowałem Żuka ale zostałem zjechany więc odpuściłem. Modnym autem zawsze i wszędzie jest Alfa np. 147 bardzo kobiecą maszyną ale Alfę trzeba kochać żeby nią jeździć, bo podobnie jak kobieta bardzo kapryśna i wymagająca to bestia. Wracając do Beetla to widziałem kiedyś taką maszynę pomalowaną w kwiatki (ale nie takie wiejskie naklejki tylko piękny wzór naniesiony aerografem- delikatny i z gustem. Odjechałem wtedy na maxa na punkcie tego samochodu. Poszliśmy nawet z kumplem do właścicielki tego auta z pytaniem czy można kilka fotem sieknąć. Niestety wbrew mej woli fotki razem z telefonem zmieniły właściciela). Te nowe Skody wcale takie brzydkie nie są. Z tego co patrzyłem to trochę grosza trzeba by dołożyć ale w zamian ma się bardzo świeże auto.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: VW dla kobiety

Ja też widziałam takie piękne kwiaty, wyglądało to jak jakiś tatuaż i mi się też to niesamowicie podoba. Myślę, że to najpiękniejsze autko dla kobiety i zdecydowanie lepsze od tych wszystkich VW-nów bez gustu.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
32

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top