You are here:Start>Forum>View the posts of Czarek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Czarek
  • » Profile

Posts

Posts

Mar-06-2013 16:28:24
Category: Forum
Forum: SAAB

gra nie warta świeczki

Mar-06-2013 16:27:06
Category: Forum
Forum: SEAT

Jak miska pęknięta to najlepiej będzie zespawać. Spawacz weźmie grosze, a miska będzie szczelna jak od nowości, to jest najlepszy sposób, niektórzy kupują takie specjalne kleje ale to strata kasy. Pospawaj migomatem i będzie cacy     nowyt/big-grin

Feb-26-2013 17:36:02
Category: Forum
Forum: OPEL

ja tez nie byłem przekonany do Opli ale jak przeczytałem opinie o tym aucie to powiem ci że byłem bardzo zaskoczony. Prawie wszyscy chwalą sobie to auto przede wszystkim za niezawodność. Szok! Do tego dochodzi mocny silnik, bardzo dopracowana skrzynia biegów i średnie spalanie. Ogromny plus to rozsuwane drzwi, o których wspomniałeś. Jestem naprawdę zaskoczony, bo wygląda na to, że Opel wyprodukował coś godnego polecenia. Normalnie szok!

Jan-13-2013 18:46:06
Topic: Bravo
Category: Forum
Forum: FIAT

a ile to spalanie wynosi? bo ja już tyle na ten temat opini słyszałem  że nie wiem w co wierzyć. ostatnio gościu powiedział mi że mu pali 12 litrów w mieście (1.8 GT benzyna 16V) . czy to prawda???

Sep-21-2012 17:51:21
Topic: Rover 25
Category: Forum
Forum: ROVER

czemu nie, do jeżdżenie do pracy i na zakupy to dla twojej kobiety bedzie jak znalazł. Ogłolnie autko cieszy się dużą popularnością,  zwłaszcza za granicą. Bardzo dużo 25 jeździ w Anglii i ludzie sobie chwalą. Z częściami nie powinieneś mieć kłopotu, w Polsce są łatwo dostępne, a dużo pasuje od Hondy Civic czy Accord. Największa niewygoda to niewygodne fotele i bardzo słabe wytłumienie w środku. Jednym słowem jest głośno i niewygodnie, ale to chyba bardziej odczujesz na trasie, a nie w mieści, robiąc małe dystanse. Niektóre modele nie mają ABS-u więc jak nie chcesz, żeby ci kobieta narzekała, że nie może ci piwa podać, czy stóp wymasować, bo ją ręce bolą, to kup z ABS -m. nowyt/smile

Sep-18-2012 18:23:15
Category: Forum
Forum: MAZDA

Cześć Wszystkim! Ostatnio zauwazyłem w swojej mazdzie 323,  że po uruchomieniu zapłonu pojawia się kontrolka od hamulca ręcznego i ładowania, ale nie widać kontrolki od oleju. Wcześniej pojawiała się normalnie. Samochód jest leciwy, więc może sie przepaliła? Czy ktos wie jak to sprawdzić, albo jaki bezpiecznik wymienić? Auto miało robiony przegląd i olej był wymieniany razem z filtrem. Czy to może mieć związek z brakiem kontrolki?

  • Index
  • » Users
  • » Czarek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top