You are here:Start>Forum>Forum>OPEL>Sintra- oponie

Forgot password? | Forgot username?

Sintra- oponie

Sintra- oponie

Szukam auta rodzinnego tylu Van. Pytałem już w działach Lancia i VW przyszedł czas zapytać o Sintrę. Nie jestem za bardzo przekonany do tego auta bo Ople ma raczej złe opinie ale w ten konkretny model ma bardzo duży plus w postaci rozsuwanych drzwi bocznych. Będę wdzięczny za informacje na temat spalania, awaryjności, osiągów itp.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Sintra- oponie

ja tez nie byłem przekonany do Opli ale jak przeczytałem opinie o tym aucie to powiem ci że byłem bardzo zaskoczony. Prawie wszyscy chwalą sobie to auto przede wszystkim za niezawodność. Szok! Do tego dochodzi mocny silnik, bardzo dopracowana skrzynia biegów i średnie spalanie. Ogromny plus to rozsuwane drzwi, o których wspomniałeś. Jestem naprawdę zaskoczony, bo wygląda na to, że Opel wyprodukował coś godnego polecenia. Normalnie szok!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Sintra- oponie

Nie wiem co ludzie chcą od Opli, to są dobre auta dla klasy średniej. Coś tam się od czasu do czasu psuje, puka stuka ale jakiś tragedii nie ma. Faktem jednak jest, że Sintra dostała bardzo wysokie oceny w testach, zwłaszcza ze względu na małą awaryjność. Silnik pracuje bez zarzutów, bardzo dobre wyposażenie, duzo miejsca w środku, za bardzo rozsądne pieniądze otrzymujesz świetny samochód rodzinny.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Sintra- oponie

Też słyszałem dużo dobrego o tym samochodzie jeśli chodzi o zawieszenie, silnik i wyposażenie. Problemem podobno jest wszechobecna rdza. Nie jestem w stanie tego zweryfikować ot tak bo jak na razie oglądam tylko zdjęcia na portalach ogłoszeniowych i czytam opinie w sieci. Kiedyś sąsiad miał taki samochód ale po dzwonie mechanik stwierdził, że nie ma sensu go naprawiać bo korozja jest tak duża, że trzeba by było robić praktycznie wszystko od początku. Ta opinia nie jest dla mnie jakoś szczególnie miarodajna bo gość non stop trzymał ten samochód na dworze i chyba tylko raz widziałem, żeby go mył.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Sintra- oponie

Tak się składa, że kumpel z pracy ma Sintrę i jeździ nią już kilka dobrych lat.  Nigdy nie słyszałem żeby narzekał, czy coś naprawiał w aucie. Był nawet całą rodziną we Francji na wakacjach tym autem i nie mógł się nachwalić. Ja osobiście żadnej rdzy nie widziałem.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Sintra- oponie

Jak masz taka możliwość to zapytaj kolegę jak to jest z tymi ostatnimi siedzeniami. Szukając opinii na tema tego samochodu natknąłem się na informację, że Opel nie przewidział możliwości szybkiego demontażu ostatnich dwóch foteli. W większości aut jest tak, że te dwa fotele mają możliwość szybkiego wypięcia w razie potrzeby. Przesuwa się dźwignię i wyciąga całe siedzenie. Opel w Sintrze podobno zamontował siedzenia na stałe i jeśli chcesz je wyciągnąć musisz je wykręcić. Nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia lub obalenia tej informacji.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Sintra- oponie

Pytałem o tę kwestię i kumpel nie ma z demontażem tylnych foteli najmniejszego problemu. Demontował fotele do przeprowadzki, więc problemu nie ma. Tak na chłopski rozum biorąc, to ja jeszcze nie słyszałem, żeby fotele trzeba było odkręcać, bo nie ma możliwości normalnego demontażu. To musi być jakiś żart.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Sintra- oponie

To bardzo dobrze bo tak kwestia bardzo mnie martwiła a nie mogłem tego na szybko zweryfikować. Poczytałem sporo na temat tego samochodu i przyznam szczerze, że opinie są bardzo podzielone. Bardzo często podnoszona jest kwestia wspomnianej wcześniej rdzy, dużego spalania oraz słabej jakości materiałów wykończenia wnętrza. Odnoszę wrażenie, że dużo osób które pisze na temat tego samochodu nie jeździło nim a opinie opiera na swoich doświadczeniach z innymi Oplami. Jeśli nie będzie to dla Ciebie problemem to byłbym zobowiązany gdyś podpytał kolegi o słabe punkty tego samochodu. Nie chciałbym władować się na minę a praktycznie każdy samochód ma jakieś swoje standardowe bolączki.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
6

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top