You are here:Start>Forum>View the posts of Karol

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Karol
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-11-2013 19:00:03
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Zazwyczaj albo szczotka druciana albo papier ścierny wchodzi w grę. Do piaskowania musisz mieć piaskarkę, jak kiedyś widziałem ile przy takim piaskowaniu jest kurzu i pyłu w pomieszczeniu to głowa mała. Najlepiej oddać do zakładu żeby to zrobili.

Aug-09-2013 16:55:24
Category: Forum
Forum: KIA

Co to znaczy prosty w obsłudze??  nowyt/confused
Jak chodzi ci o elektroniczne bajery to zawsze możesz wybrać wersję podstawową, ale auto to auto więc obsługa jest w każdym taka sama - sprzęgło, hamulec, gaz itd...  nowyt/big-grin
Jak ma być używany w mieście to czemu nie, ostatnio nawet artykuł czytałem o tym aucie i wypadło bardzo dobrze. Wybierz silnik 1.0 61KM a będzie w sam raz. Spalanie niskie, części tanie, auto mało awaryjne, łatwe do zaparkowania.  Dla kobity jak się patrzy.

Apr-29-2013 18:01:41
Category: Forum
Forum: RENAULT

Nie będzie innego wyjścia, klima nigdy nie przestaje dmuchać, tak z dnia na dzień, jak jest na wykończeniu to daje o sobie znać stopniowym brakiem mocy. U Ciebie to praktycznie przestała działać z dnia na dzień, więc jest duże prawdopodobieństwo, że to nieszczelność. Z tego co wiem, to jeśli tak jak u Ciebie nie ma zupełnie czynnika i klima nie działa, to sprawdzenie wykonuje się azotem, koszt ok 100zł. Naprawa nieszczelności to ok 70zł za godzinę i oczywiście nabijanie czynnikiem ok 100zł. Trochę kasy się nazbiera.

Apr-28-2013 10:05:48
Category: Forum
Forum: RENAULT

A klimę kiedy miałeś nabijaną? Skoro to brak czynnika to masz nieszczelność, jedyna nadzieja w nabiciu z barwnikiem bo inaczej nie sprawdzisz, chyba że masz dziurę wielkości palca.

Apr-27-2013 10:05:26
Category: Forum
Forum: RENAULT

Jak ci wyciekł czynnik to zwyczajnie klima przestanie dmuchać. Kiedy miałeś klimę nabijaną? Możesz mieć nieszczelność, ale sam tego nie sprawdzisz, musisz pojechać do zakładu i tam ci nabiją czynnik ze specjalnym barwnikiem i przy pomocy lampy będzie można zobaczyć czy ucieka. Może też chłodnica kończy swój żywot albo coś na łączach, jest też jakiś procent prawdopodobieństwa że to kompresor, ale ja bym ci radził pojechać do firmy i poprosić o nabicie barwnikiem.

Mar-25-2013 17:42:34
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

Bardzo fajne auto, ale jak dla mnie za bardzo delikatne

Mar-25-2013 17:41:35
Category: Forum
Forum: AUDI

Nie masz racji, sprawne swiatla jest bardzo dobrze widac. Zaklada sie je wlasnie po to zeby bylo cie lepiej widac w dzien pod ostrym swiatlem lub gdy samochod zlewa sie z tlem. Jak ich nie widac to znaczy ze nie dzialaja prowidlowo.
"Mnie osobiście wyprowadzają z równowagi te światła bo w większości przypadków ich nie widać." - jak ich nie widzisz to jak moga cie wyprowadzac z rownowagi?
Takie swiatla montowane przez fachowca sa zawsze zgodne z przepisami, no chyba ze zakladal je jakis Pan Romek.

Mar-25-2013 17:36:14
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

zepsuty centralny zamek , tak jak kolega napisal nowyt/sad

Feb-26-2013 18:12:06
Category: Forum
Forum: OPEL

Nie wiem co ludzie chcą od Opli, to są dobre auta dla klasy średniej. Coś tam się od czasu do czasu psuje, puka stuka ale jakiś tragedii nie ma. Faktem jednak jest, że Sintra dostała bardzo wysokie oceny w testach, zwłaszcza ze względu na małą awaryjność. Silnik pracuje bez zarzutów, bardzo dobre wyposażenie, duzo miejsca w środku, za bardzo rozsądne pieniądze otrzymujesz świetny samochód rodzinny.

Jan-28-2013 22:16:57
Category: Forum
Forum: DAIHATSU

W sumie ostatnio w któryms programie w telewizji leciał test tego autka. Wypadł całkiem nieźle, chociaż miał kilka niedociągnięć, no ale też nie ma się co dziwić, w końcu producent nie jest typowo znany z tego typu samochodów. W sumie autko jest ciekawym rozwiązaniem, ale czy cena nie jest zbyt wysoka jak na auto takiego producenta i tej klasy?

  • Index
  • » Users
  • » Karol
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top