You are here:Start>Forum>View the posts of Wojtas

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Wojtas
  • » Profile

Posts

Posts

May-03-2014 18:36:38
Category: Forum
Forum: KIA

Wygląda mi to na problemy ze skrzynią biegów. Drgania na drążku czy uczucie wypychania drążka świadczą właśnie o tym. Te piski czy inne hałasy to raczej nie z silnika ale pewnie właśnie ze strony skrzyni dochodzą. Radzę jak najszybciej udać się do warsztatu. Często już po oględzinach oleju w skrzyni można stwierdzić gdzie leży problem.

Feb-28-2013 17:29:41
Category: Forum
Forum: OPEL

Pytałem o tę kwestię i kumpel nie ma z demontażem tylnych foteli najmniejszego problemu. Demontował fotele do przeprowadzki, więc problemu nie ma. Tak na chłopski rozum biorąc, to ja jeszcze nie słyszałem, żeby fotele trzeba było odkręcać, bo nie ma możliwości normalnego demontażu. To musi być jakiś żart.

Feb-27-2013 16:21:03
Category: Forum
Forum: OPEL

Tak się składa, że kumpel z pracy ma Sintrę i jeździ nią już kilka dobrych lat.  Nigdy nie słyszałem żeby narzekał, czy coś naprawiał w aucie. Był nawet całą rodziną we Francji na wakacjach tym autem i nie mógł się nachwalić. Ja osobiście żadnej rdzy nie widziałem.

Feb-01-2013 11:01:16
Category: Forum
Forum: BMW

Hmm laminat jest wytrzymały tak samo jak zwykły plastik. Jest znacznuie tańszy, bo wiele osób niestety mówi o tym, że to jest dziadostwo, itp. itd.

W sumie według mnie warto zaoszczędzić kilka groszy i i zdecydować się na zakup właśnie zderzaka z laminatu. Aaa minus laminatu - niekiedy uchwyty mogą nie pasować, także trzeba też uważać i najlepiej przymierzyć.

Feb-01-2013 11:00:01
Category: Forum
Forum: BMW

Problem czasami bywa też po prostu z wilgoci. Niestety bywa tak, że te elementy są skazane na wilgoć, więc robi się tak, a nie inaczej. W sumie po pewnym czasie powinno to przejść, więc spokojnie nowyt/smile

Feb-01-2013 10:59:01
Category: Forum
Forum: BMW

Ten model BMW jest najlepszy według mnie, bo zdecydowanie ma w sobie charakter i duszę. Zdecydowanie ludzie myślą, że jest to stare auto, jednak prawdziwi fanatycy tej marki dobrze wiedzą, że w tym aucie drwi dusza i moc, więc jednak uważam, że model z 98-2001 roku jest po prostu idealny nowyt/smile

Feb-01-2013 10:57:54
Topic: BMW X6
Category: Forum
Forum: BMW

No cóz, jeśli Ci się podoba, to my nic na to nie poradzimy - nasze zdania są podzielone, bo wiesz... Z jednej strony autko jest fajne, ale jest w nim coś dziwnego, bo jest "inne", dlatego też może ludzie piszą takie informacje a nie inne nowyt/smile

Jan-30-2013 7:23:20
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

W sumie JTD do tego modelu nie będzie dobrym rozwiązaniem. Może lepiej rozejrzeć się za benzynką? Ja ze swojej strony polecałbym Ci np. 1.4, który nie jest zbyt mocny ale jest za to niezawodny i szczególnie polecamy w przypadku tego autka.

Jan-30-2013 7:22:09
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Miałem okazje sprawdzić silnik 2.0 i powiem Wam, że niestety niezbyt ładnie pracował na gazie, często miał liczne awarie i kontrolki check engine, więc ja ze swojej strony bym go nie polecał. Jesli chodzi o 1.6 - niestety nie miałem z nim doczynienia, więc nie pomogę.

Jan-30-2013 7:20:50
Topic: Alfa GTV
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Hmm w sumie Alfa GTV to fajny samochód. Widać, że właściciel dba o ten model, więc na pewno jest wart uwagi, bo inaczej niestety byś musiał uważać szczegółnie na silnik i skrzynie. Jeśli jest zadbana, to zdecydowanie warto ją zobaczyć i zdecydowanie się przejechać, bo to jednak podstawa.

  • Index
  • » Users
  • » Wojtas
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top