You are here:Start>Forum>Forum>BMW>Piąteczka

Forgot password? | Forgot username?

Piąteczka

Piąteczka

Cześćnowyt/smile

Która Beatka 5 podoba Wam się najbardziej? Ja osobiście uważam, że te z rocznika 99 są po prostu przecudowne.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Piąteczka

Hmm widzę, że masz sentyment do modelów z tych la - widać to niemalże w każdym Twoim poście. Mi się podoba piątka, ale z 2003 roku.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Piąteczka

Mi się podoba już ta po lifcie, czyli ta od 2003 roku w górę. Jeszcze w Mce.. mmm nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Piąteczka

Hmm no tak, ale Mka jest niestety jedną z droższych, jeśli chodzi o użytkowanie, więc niestety nie wszyscy mogą sobie na nią pozwolić

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Piąteczka

Ten model BMW jest najlepszy według mnie, bo zdecydowanie ma w sobie charakter i duszę. Zdecydowanie ludzie myślą, że jest to stare auto, jednak prawdziwi fanatycy tej marki dobrze wiedzą, że w tym aucie drwi dusza i moc, więc jednak uważam, że model z 98-2001 roku jest po prostu idealny nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top