You are here:Start>Forum>View the posts of Rudy

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Rudy
  • » Profile

Posts

Posts

Jan-18-2013 21:30:14
Category: Forum
Forum: AUDI

nie wiem skąd opinia, że nosi na zakrętach bo ja mogę ci powiedzieć ze przetestowałem ten napęd na wielu zakrętach i frajda z jazdy jest niezapomniana. Masz pełną kontrole nad autem i czujesz wyraźnie różnicę w porównaniu z innymi zwykłymi autami. W prawidłowo pracującym samochodzie takich problemów byc nie powinno, a jak sa to może przyczyny trzeba szukać w zbieżności, ewentualnie w złych oponach.

Jan-18-2013 19:18:35
Category: Forum
Forum: AUDI

jeździłem audi a6 quattro i mogę ci powiedzieć ze swojego doświadczenia że lepszej sprawy nie ma. Auto sprawuje się rewelacyjnie w każdych warunkach na mokrej nawierzchni masz pełną kontrolę a na piachu czy żwirze super szybki start. Na zakrętach masz pełna kontrolę nad samochodem, ja ostre zakrety pokonywałem z prędkością nawet 90km a auto trzymało się drogi jak przyklejone. Nigdy nie jeździłem takim autem i powiem ci że jak raz spróbowałem to już starym nie chcę jeździć. Quattro to jest to. Teraz planuję zakup a6 quattro ale ważne jest żeby było sprawdzone i z pewnego źródła bo jak napęd z usterkami to kupę kasy wybulisz na naprawy.

Sep-19-2012 18:27:15
Category: Forum
Forum: ACURA

Szukałem na necie ale nic nie znalazłem. Czy wiecie gdzie można kupić samochody tej marki ? Czy są jakieś salony, czy komisy, w których sprzedają te samochody? Wszystkie ogłoszenia z autami do sprowadzenia albo po angielsku i nic w Polsce nie znalazłem.

  • Index
  • » Users
  • » Rudy
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top