You are here:Start>Forum>View the posts of Małyszek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Małyszek
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-17-2013 21:27:16
Category: Forum
Forum: CITROEN

Rysy sa powierzchniowe ale jest ich dośc dużo zwłaszcza widać pod słońce, próbowałem czyścić szczelinę miedzy uszczelkami i sama szybę codziennie ale widzę, że to nic nie daje i chyba trzeba będzie rozkręcić co mi się nie bardzo uśmiecha. Może ktos ma jakiś patent na usunięcie syfu bez wybebeszania wszystkiego?

Aug-17-2013 12:38:06
Category: Forum
Forum: CITROEN

Witam, czy ktos ma podobny problem z porysowanymi bocznymi szybami od otwierania? Macie na to jakiś patent?

Aug-10-2013 15:40:29
Category: Forum
Forum: CITROEN

Siema, mam pytanie kiedy należny wymienić bębny hamulcowe? Może ktoś powie że to banalne pytanie ale chciałbym wiedzieć jak sprawdzić czy bębny są zużyte. Moja Xsara ma już ponad 160tyś na liczniku ale bębny nie były jeszcze wymieniane.

Feb-05-2013 13:09:02
Category: Forum
Forum: FIAT

Właściciele Fiatów mają chyba poczucie niższości wobec innych marek. Spotkałem kilku właścicieli Fiatów i pomimo, że byli zadowoleni ze swoich aut, bo te były bezawaryjne, mało paliły etc to jednak towarzyszył im jakiś niedosyt czy poczucie przynależność do klasy niższej. Taki co jeździ Alfą, to pomimo licznych awarii i niedoskonałości tego auta czuje się znacznie lepiej i tak też jest odbierany. To trochę jak z Audi czy BMW. Fiat zapracował sobie na dobrą opinię ale niewystarczającą aby jego właściciele mogli czuć się w pełni usatysfakcjonowani swoim wyborem. Ja nie mam nic przeciwko tej marce, ale jak byś mi kazał bez zastanowienia podać z czym kojarzy mi się Fiat, to usłyszałbyś - przeciętność i pragmatyzm.

Jan-18-2013 16:16:06
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Z tego co kojarzę to termistor był montowany do obudowy pompy paliwa, przewody były lutowane, tak myślę ...

Oct-21-2012 16:49:44
Category: Forum
Forum: CITROEN

Poszukuję dobrych klocków hamulcowych oraz tarcz do mojej cytryny.  Te które obecnie posiadam doprowadzają mnie do szału bo piszczą niemiłosiernie. Są w dobrym stanie ale piski są nie do wytrzymania i muszę je wymienic. Zastanawiam się nad zakupem bosch albo ate  ale zastanawia mnie ich niska cena (komplet tarcz i klocków 360zł). Może macie jakieś inne sprawdzone firmy?

  • Index
  • » Users
  • » Małyszek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top