You are here:Start>Forum>View the posts of klubik

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » klubik
  • » Profile

Posts

Posts

Jul-16-2013 17:33:50
Category: Forum

Widzieliście najnowszy concept Warszawy? Jestem pod wrażeniem bo auto naprawdę ma to coś może dlatego że konstrukcja ma  bazować na BMW M5  nowyt/big-grin  Sam chetnie kupiłbym sobie taką nową Warszawę.
http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/213/mini_1.jpg

http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/213/mini_2.jpg

May-03-2013 20:33:00
Category: Forum
Forum: OPEL

Można gdybać na temat % ale diesel to diesel a nie benzyna i tyle. Wolałbym nie eksperymentować na własnym aucie.

Mar-03-2013 16:56:42
Category: Forum
Forum: Ogólne

Witam Wszystkich  nowyt/goodbye 
Postanowiłem założyć temat dotyczący Waszych sposobów na utrzymanie auta w pięknym i zadbanym stanie. Każdy zapewne ma swój własny sposób na pielęgnację swojej bryki i to nie zawsze używając drogich środków do pielęgnacji aut. Jeśli macie jakieś sprawdzone patenty na lśniący lakier, kokpit, tapicerkę, czy coś innego to piszcie!

Ja od siebie dodam, że do czyszczenia plastików używam zwykłego spreju do pielęgnacji mebli. Wcześniej kupowałem różne środki do czyszczenia ale z efektów nie byłem zadowolony. Plastik był matowy, czasem z mazajami, a dodatkowo wszelkie rysy stawały się bardziej widoczne. Kiedyś ktoś polecił mi zwykły sprej do pielęgnacji mebli więc spróbowałem. Rezultat jest świetny. Sprej nanoszę na czystą powierzchnię i dokładnie poleruję. W razie potrzeby czynność powtarzam. Plastik się bardzo ładnie świeci, ma dużo głębszy kolor, a do tego rysy są prawie niewidoczne. Jak się dobrze wypoleruje to nic się nie klei i jest cool  nowyt/cool
Sprej ten stosowałem wewnątrz jak i na zewnątrz. Dla mnie wszystkie drogie specyfiki to wymiękają przy tym spreju do mebli.   nowyt/smile

Nov-03-2012 18:09:17
Category: Forum
Forum: Ogólne

To jak też się przedstawię - Daniel 32 lat z Parczewa
Pozdrawiam

Nov-02-2012 16:08:35
Category: Forum
Forum: OPEL

nie wiem skąd jesteś, ale dobry jest Puller. Usuwają wgniecenia bez lakierowania. Zostawiasz autko i na drugi dzień wygląda jak nowe nowyt/smile Mają swoją siedzibę w Warszawie ul. Liwska 2 (budynek ASO MAZDA)  Nie wiem czy mają jakieś inne oddziały.

Oct-21-2012 17:26:00
Category: Forum
Forum: VW

witam, ponieważ zima zbliża się wielkimi krokami postanowiłem dokonać zakupu nowych opon zimowych do swojego passatka  nowyt/smile
Ofert jest dużo i  trochę zgłupiałem. Ostatecznie skłaniam sie do zakupu nówek Goodyear Ultra Grip, chyba, że możecie polecić jakieś lepsze i tańsze do passatka?

  • Index
  • » Users
  • » klubik
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top