You are here:Start>Forum>View the posts of Maciek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Maciek
  • » Profile

Posts

Posts

Mar-30-2013 9:17:45
Category: Forum
Forum: TOYOTA

a jakie ty masz mozliwości zmian przy szarym wnetrzu? jedynie chyba tylko kupić pokrowce na fotele i tyle, jak dla mnie szary plastik jest najbardziej tandetny i nic do niego nie pasuje. Kumpel miał Corolle  gdzie wszystko było zrobione na taki szary nijaki kolor i nic do tego nie pasowało. Stawał na głowie żeby dobrać pasujący kolor pokrowców a i tak na końcu wszystko wyglądało tragicznie. Jak dla mnie to wnętrze i zewnętrzny wygląd tego auta mówi wszystko - porażka estetyczna i tyle! Może silnik i awaryjność są na 5 ale co z tego jak robi ci się niedobrze na sam widok tego auta,

Jan-07-2013 17:08:29
Topic: Superb
Category: Forum
Forum: SKODA

Bardzo fajne auto, które cieszy się dobrą opinią. Jest nawet taki powiedzonko- jak cie nie stać na passata to kup sobie skodę superb i chyba cos w tym jest bo cenowo bardzo dostępna a design nie odbiega od najlepszych marek.  Fajnie prowadzi się w dieslu (1,9 tdi 131KM) ale jesli szukasz dodatkowych wrażeń to benzyna 2,8 197KM da ci niezłą jazdę.  Benzyna to zawsze większa dynamika, więc polecam benzynę a wybór jest spory  od 1,4 do  3,6 .

Nov-02-2012 15:17:38
Category: Forum
Forum: VOLVO

Dzień dobry!  :-)  Planuję zakup nowej bryczki a dokładnie volvo s40 1.8 16V (122KM) z 2003. W związku z tym mam do was kilka pytań - jak oceniacie to autko, czy warto kupić i jak z niezawodnościa? Jakie są ceny części i czy jest dużo zamienników. proszę o szybkoą odpowiedz.

Nov-02-2012 15:06:01
Category: Forum
Forum: OPEL

Mam Opla Vectre 1.9 cdti i ostatnio zauwazyłem, że z rury wydechowej zaczyna dymić biały-siwy dym o duszącym zapachu. Po odpaleniu auto nie dymi, zaczyna dopiero po przejechaniu kilku kilometrów, kiedy się "rozgrzeje". Mechanik powiedział, że to pompo-wtryski i kazał używać oleju napędowego verwe wraz ze środkiem "Disel-spulung", który ma poprawić i oczyścić układ paliwowy.  Na razie poprawy nie widać. Mam takie pytanie, czy ktoś miał taki problem, a jeśli tak to jak soebie z tym radził? Czy nowy olej z tym oczyszczaczem pomoże?

  • Index
  • » Users
  • » Maciek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
94

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top