You are here:Start>Forum>Forum>VOLVO>S40 i wasze opinie

Forgot password? | Forgot username?

S40 i wasze opinie

S40 i wasze opinie

Dzień dobry!  :-)  Planuję zakup nowej bryczki a dokładnie volvo s40 1.8 16V (122KM) z 2003. W związku z tym mam do was kilka pytań - jak oceniacie to autko, czy warto kupić i jak z niezawodnościa? Jakie są ceny części i czy jest dużo zamienników. proszę o szybkoą odpowiedz.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: S40 i wasze opinie

Ja polecam, ojciec ma i sprawuje się jak tal lala. Auto praktycznie bezawaryjne, a części takie jak do innych aut, szoku nie ma. Samochód fajnie się prowadzi i wygląda. Polecm

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: S40 i wasze opinie

Witam, w ogólnym rozrachunku auto ok ale - ma twarde, głośne zawieszenie, słabo amortyzuje nierówności przez co jazda staje się mało komfortowa. Silnik dość głośny, ogólnie jest głośno w środku.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: S40 i wasze opinie

bardzo fajny samochód, niezawodny i wytrzymały. nie zgadzam się ze jazda jest mało komfortowa! jak się jeździ po wiejskich drogach to nie ma co się dziwić, jeep to nie jest. bedziesz bardzo zadowolony, polecam

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: S40 i wasze opinie

E tam, autko fajne, jednak na duzy teren się nie nadaje. Nawet i na wiejskie drogi jest wporządku nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: S40 i wasze opinie

Z tymi wiejskimi drogami to bym uważał, bo rzeczywiście zawieszenie jak na pseudo terenówkę jest trochę twardę.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: S40 i wasze opinie

A mnie ono bardzo się podoba i bardzo chętnie wszedłbym w jego posiadanie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: S40 i wasze opinie

A jakie są jego ceny na rynku wtórnym?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: S40 i wasze opinie

Hmm na pewno gdzieś za ok. 30-40 tyś kupisz coś fajnego, takie jest chociaż moje zdanie.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top