You are here:Start>Forum>View the posts of Maciek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Maciek
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-14-2014 18:29:59
Category: Forum
Forum: Ogólne

Nie wolno myć silnika czy innych części myjką ciśnieniową! W ten sposób można tylko uszkodzić przewody czy inne delikatne elementy. Ja w ogóle nie polecam żadnego czyszczenia wodą, no ewentualnie delikatnie ściereczką ale jaki to ma sens? 

Aug-09-2014 12:04:10
Category: Forum
Forum: SEAT

Sprawdź poduszki silnika,może z nimi jest problem i nie tłumią drgań przez co przenoszą się na całe auto, dodatkowo dwumasa do sprawdzenia.

Oct-17-2013 17:12:21
Category: Forum
Forum: AUDI

A co to znaczy "niewiele wymieniał"? Sorry ale ja jakos w takie bujdy nie wierzę. Nawet przy najbardziej prymitywnym aucie trzeba robić wymiany i naprawy, a jak ktos do takiego przebiegu doszedł to już w ogóle.

Oct-08-2013 18:37:19
Category: Forum
Forum: AUDI

Wiadomo, Polak by chciał za pół darmo i z gwarancją na 10 lat.

Aug-07-2013 17:11:51
Category: Forum
Forum: SKODA

Pytanie jak okazyjna jest ta cena? Pytam bo spotkałem się z sytuacjami kiedy ludzie próbowali się pozbywać tych aut ze względu na awaryjność. Octavia lubi się psuć a dokładnie pompa paliwa, alternator, wycieki oleju są też prawdziwą zmorą. Blacha jest ocynkowana więc rdza nie pojawia się ot tak sama z siebie, uszkodzenie mechaniczne to co innego. Średnie spalanie przy tym silniku ok 8l/100km. Lepiej jednak zainwestować i mocniejszy silnik bo przy dość dużych gabarytach auto może  być mułowate.

Aug-07-2013 16:59:51
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

A klima pracuje normalnie tzn dobrze chłodzi?

Jul-30-2013 16:53:51
Category: Forum
Forum: BMW

No właśnie, ciekawy temat Panowie bo sam sie kiedyś nad tym zastanawiałem i rozmawiałem z kumplami ale jakoś nie mogliśmy dojść do porozumienia. Według mnie transport nie ma takiego wielkiego znaczenia. Przecież wiadomo, że wszystkiego dopilnować się nie da. Transport najpierw jedzie z fabryki do magazynów, później z magazynów do sklepów, a stamtąd do klienta albo warsztatu. Visko pracuje w pionie więc najważniejsze zeby przed użyciem olej miał czas się uleżeć jak należy. Wszystko rozbija sie o olej i o to czy zasłania wszystkie uszczelnienia, jak takie fabryczne visko trafi do magazynu i leży na półce dłuższy czas to jest ważne aby leżało w poziomie ale w krótkim transporcie to chyba nie jest takie istotne.

Jul-30-2013 16:29:13
Category: Forum
Forum: SKODA

Tak narzekacie na chińskie opony a jak się tak dokładnie wdrożyć to pewnie większość firmowych opon pochodzi z fabryk w Chinach. Faktem jest że Goodride mają długą tradycję i zyskały swoich zwolenników na całym świecie. To że chińska robota to jeszcze o niczym nie świadczy. Na rynku jest wiele firm, które niby to europejskie a sprzedają badziewie.

May-26-2013 16:28:01
Category: Forum
Forum: TOYOTA

powiem wam że sam jestem a auto mam 5 drzwiowe i nie wyobrażam sobie zmianę na 3, czasem trzeba kogoś przewieść, albo cos rozłożyć na tylnym siedzeniu więc jest dużo wygodniej, częsty problem w autach 3 drzwiowych to właśnie waga drzwi i ich wielkość, a w 5 problemu nie ma i wszystko mozna jednym palcem zamykać.

May-23-2013 21:13:02
Category: Forum
Forum: OPEL

ja na takim trzeszczącym przegubie jeździłem od października do kwietnia i nic się nie działo nowyt/smile

  • Index
  • » Users
  • » Maciek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top