You are here:Start>Forum>Forum>OPEL>Zgrzyty prz pełnym skręcie kół w Astrze

Forgot password? | Forgot username?

Zgrzyty prz pełnym skręcie kół w Astrze

Zgrzyty prz pełnym skręcie kół w Astrze

Witam!  Jestem na tym forum pierwszy raz i potrzebuje pomocy, a sprawa dotyczy Opla Astry. Przy pełnym skręcie kół słychać głośne zgrzyty jakby metaliczne. Dzieje się tak przy pełnym skręcie w lewo i w prawo. Podczas jazy nie słychać nic niepokojącego ze strony kół, tylko przy pełnym skręcie. Co to może być?

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zgrzyty prz pełnym skręcie kół w Astrze

To pewnie przegub. Jak prostujesz kierownicę to pewnie stukanie/zgrzyt ustaje ?!

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zgrzyty prz pełnym skręcie kół w Astrze

Ustaje, tylko słychać przy skręcie, czy  można jeszcze trochę pojeździć z walniętym przegubem, bo z kasą u mnie cienko i dopiero koło lipca będę mógł się tym zająć.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zgrzyty prz pełnym skręcie kół w Astrze

Osobiście wolałbym nie ryzykować jeżdżąc z uszkodzonym przegubem, pewnego dnia może ci koło zablokować i co wtedy? Radzę wymienić jak najszybciej.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zgrzyty prz pełnym skręcie kół w Astrze

ja na takim trzeszczącym przegubie jeździłem od października do kwietnia i nic się nie działo nowyt/smile

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zgrzyty prz pełnym skręcie kół w Astrze

Bardzo głupio zrobiłeś, bo jakby podczas jazdy koło ci się zablokowało, to dopiero tragedia by była. Takie rzeczy są bardzo niebezpieczne i nie można ich ignorować. Czekon, zajmij się tym jak najszybciej.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zgrzyty prz pełnym skręcie kół w Astrze

Bez paniki, jeśli zgrzyty/ stuki pojawiają się tylko przy maksymalnym skręcie i nie są  bardzo głośne to można poczekać z naprawą. Ważne, żebyś obserwował postęp uszkodzenia, jak zauważysz, że jest gorzej, to trzeba jechać na wymianę i nie czekać.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Zgrzyty prz pełnym skręcie kół w Astrze

Niestety wymiana jest konieczna ale też nie ma co straszyć wypadkiem. Przeguby się wybijają i trzeba je wymieniać. Tego nie da się przeskoczyć. Jeśli zrobisz to szybko unikniesz dodatkowych kosztów.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
5

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top