You are here:Start>Forum>View the posts of Szymka19

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Szymka19
  • » Profile

Posts

Posts

Jun-18-2013 11:19:39
Category: Forum
Forum: VW

A skąd wiesz w jakim stanie jest Bora? To że ;udzie mówią że to popłuczyny z passata o niczym nie świadczy. VW to dobra marka a wyglad zewnętrzny to kwestia gustu. Proponuje najpierw pojechać i dokładnie obejrzeć auto, sprawdzić u mechanika, przekalkulować spalanie, ceny części itp i dopiero później podjąć decyzję.

Jun-10-2013 18:14:14
Category: Forum
Forum: AUDI

Koszy wyszedł ok 8tyś zł, teraz należałoby sobie wszystko wyliczyć   i porównac czy lepiej nie opłaca się sprzedać i kupić auto z kierownica po lewej stronienie niż płacić 8 tyś  + koszty rejestracji. Niby Unia nakazała Polsce rejestrację Anglików ale znając naszych urzędników i ich niechęć do tego będziesz miał niezłą jazdę.

Jun-09-2013 13:37:25
Category: Forum
Forum: HONDA

Dokładnie jak kolega pisze, regulacja powinna pomóc a jak nie to może wymiana piór na krótsze pomoże.

Jun-09-2013 13:31:11
Category: Forum
Forum: AUDI

Kumpel przywiózł sobie Audi A4 z Anglii i mu przerobili bez problemu tyle że trochę zabulił bo wymieniali mu praktycznie cała elektrykę a do tego większość nowych części była oryginalna więc swoje kosztowało. Z tego co mówił to drugi raz by tego nie zrobił bo za duzo zachodu i kasy. Lepiej sprzedać i kupic takie w Niemczech czy Belgii.

Mar-31-2013 16:24:34
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Powiem wam panowie że moze i yaris wyglada nieciekawie ale są gorsze auta, bo dla mnie najgorzej to pójść w druga strone i zupełnie przegiąc pałę. Nie wiem czy ktos z was siedział w środku Chevroleta Sparka, na pierwszy rzut oka wydaje się super cool ale jak człowiek troche posiedzi to dostaje oczu-skretu i nie wie co się dzieje. Elektroniczne odczyty sa tak badziewiaste że nic nie widac, niebieskie podswietlacze powoduja ból oczu, a plastik wyglada naprawdę tandetnie. Jakbym miał wybierac, to wybrałbym Toyotę bo przynajmniej widać z jaka prędkością jedziesz.

Feb-18-2013 19:04:33
Category: Forum
Forum: SUBARU

na jakie amerykańskie realia? Przecież tam jest silnik 2.5 16v turbo, spalanie też rozsądne jak na subaru 14l, ja problemu nie widzę żeby takim autem jeździć w Polsce.

Jan-22-2013 14:49:42
Topic: Vitara
Category: Forum
Forum: SUZUKI

przyznam, ze nie zwróciłem na to uwagi, ale tu masz już normalna Vitarkę bez przeróbek. Przeczytaj sobie na forum vitary jakie opinie mają jej użytkownicy. To auto o dużych możliwościach i bardzo dobrze radzi sobie w terenie, oczywiście nie w terenie bardzo wymagającym, bo nie ma jej co porównywać do tych prawdziwych bestii 4x4
http://youtu.be/38p_0pyTfNs

Jan-21-2013 15:27:49
Topic: Vitara
Category: Forum
Forum: SUZUKI

baz przesady, vitara nie jest terenowcem z prawdziwego zdarzenia ale ma duże możliwości, które spokojnie można wykorzystać na wyprawy off road.
Popatrz tutaj http://youtu.be/zTf1nvRd1Qk

Jan-21-2013 8:42:24
Topic: Vitara
Category: Forum
Forum: SUZUKI

dla mnie vitara to taka alternatywa pomiędzy typowym wozem terenowym a bulwarowce.  Mieszkam na odległej wsi i przyznam, ze kiedyś myślałem o kupnie vitary, żeby bez problemu móc dojechać do domu zwłaszcza w zimie. Kilka osób odradzało mi to auto, bo jak mówili jest to szpanerska zabawka niż prawdziwe auto, ale jak się później okazało nie mieli racji. Możliwość vitary są dość zaskakujące i ci co kojarzą ją tylko z deską surfingową, bardzo się mylą. Zresztą myślę, że to wyobrażenie większości Polaków i bardzo się dziwą widząc vitarę śmigającą przez ośnieżone pagórki.

Jan-18-2013 12:54:29
Category: Forum
Forum: BMW

Dla mnie to działanie bezcelowe, tak jak pisał kolega za dużo spuścić nie możesz, bo to grozi poważnymi konsekwencjami, a jak upuścisz odrobinę, to różnicy nie odczujesz. Ja też wolałbym zainwestować kasę w dobre opony, bo tu przecież o  bezpieczeństwo chodzi i nie kombinowałbym z upuszczaniem powietrza. Trzeba pamiętać,że małe ciśnienie w oponach, to tez większe zużycie paliwa, a przy aucie jak BMW E46 to chyba nie potrzebujesz wydawać więcej.

  • Index
  • » Users
  • » Szymka19
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top